SK ŠTĚTÍ – FC NOVÝ BOR – 1:0 (0:0)

Letní příprava – sobota 14.července 2018

Ve středu 11.července 2018 v 18 hodin se sešli naši hráči k přípravě na novou sezónu, která má název KP LKFS. V této soutěži je přihlášeno 12 mužstev. Náš hráčský kádr doznává určité hráčské změny a na první trénink se dostavilo 16 hráčů, které vedení pozvalo. Chyběli jen omluvení z pracovních povinností a nebo z důvodu dovolené. K přípravě se dostavili i hráči, kteří k nám mají namířeno na přestup. Tréninkové plochy nemají ideální kvalitu a to z důvodu složitých povětrnostních podmínek, především velkého sucha a i když se snažíme udržet trávník zelený, naše technické a zastaralé zařízení to nedokáže zajistit. Proto vedení klubu sjednalo sehrát přípravné zápasy na hřištích soupeřů. Dnes se tak událo proti SK Štětí. První poločas jsme hráli docela slušný fotbal a trenér dal do základní sestavy hráče o kterých jednáme na přestup – Částka, Řezka , Kramera a další. Kluci se kombinačně hledali, ale udržovali herní převahu, které chybělo přesné střelecké zakončení. Ve druhém poločase už jsme ztratili jak se říká glanc a domácí z několika možných šanci, jednu v závěru zápasu proměnili -1:0. Hrálo se v Počáplech na krásném pažitu!!! Nyní v týdnu se bude pokračovat v trénování a v sobotu 21.7.2018 jedeme k dalšímu zápasu na hřiště nováčka divize, tým SK HORKY -okr.Ml.Boleslav.

sestava: Blumentritt D., Broschinský L., Devátý, Vacek, Broschinský J., Šimůnek, Havel, Hruška, Ouzký, Holubec, Stromecký a další

trenér: Broschinský J. st.

ved.mužstva: Blumentritt R.

SEZÓNA 2017/18 – „A“ TÝM

Fotbalový ročník 2017-2018 skončil pro naše barvy – klub neslavně. Nelze nepřiznat, že se všichni hodně snažili, ale byl to zmar. Na hřišti i mimo něj se to hodně rozebíralo. Skutečnost –  získali jsem jen osm bodů a to je na záchranu málo. Divize pro nás skončila a nejen pro nás,ale i pro našeho souseda Arsenal Česká Lípa. V příštím ročníku budeme hrát krajský přebor, kde nás čeká několik okresních derby a my budeme rádi, když si opět VY, naši fanoušci najdete cestu na náš stadion a pomůžete nám k co nejlepšímu umístění v krajském přeboru. Hráčský kádr by měl z větší části zůstat pohromadě a v současné době jednáme o jeho posílení. Fotbalu zdar a uvidíme se v sobotu 18.8. kdy na našem hřišti přivítáme v okresním derby tým TJ Doksy, výkop v 17 hod.

VALNÁ HROMADA FC NOVÝ BOR, z.s.

V pondělí 4.června 2018 se od 19 hodin v klubovně fotbalového stadionu ukutečnila podle řádných regulí – klubových stanov hodnotící, ale i volební schůze klubu V.H. Účastníci si vyslechli, zejména zprávu předsedy klubu p.Fakana o hospodaření a výdajích na fotbalovou činnost klubu – spolku. V diskuzi pak i kritiku na stávající zastaralý i opotřebovaný stav fotbalového stadionu a k tomu i nedostatek finančních prostředků. Předseda klubu v jednom bodu jednání informoval přítomné o získaných prostředcích k výstavbě nového sociálního zařízení pro mládež – 2-3 tzv.buňky (šatny, kabiny) v hodnotě cca 500tis.korun. Výstavba by měla proběhnout v měsíci červenci letošního roku. Pro celý klub pak v další etapě ještě celou stavbu rozšířit o další část. V programu VH byl také důležitý bod jednání – volba nového VV klubu. Veřejnou volbou byl zvolen nový výbor ve složení:

přeseda: Fakan Zdeněk

místopředseda: Brenn Stanislav

místopředseda: Blumentritt Richard

členové :

Obrovský Jiří

Bret Petr

Štercl David

Hrubý Ladislav

Szabo Milan

Suněk Jiří

revizní a kontrolní komise:

předseda: Mikolandová Žaneta

členové: Šiner Josef, Hruška Vladimír

V.H. byl přítomen jako host také p.ing.Karel Fischer, předseda OFS Česká Lípa, který svým vystoupením v diskuzi popřál všem a hlavně celému fotbalovému klubu do budoucna hodně sportovních úspěchů.