U13″A“ – FC Nový Bor : FK Slovan Hrádek n.N. 2:1

Za velmi horkého počasí jsme v posledním zápase přivítali třetí tým tabulky Hrádek n.N. Soupeř byl sice favorit na vítězství, jeho hráči byli fotbalovější, ale naši kluci dnes chtěli zakončit sezónu vítězstvím a na jejich přístupu to bylo vidět. Po prohraném prvním poločasu a skóre 1:0 pro hostující tým jsme šli do druhé půle s cílem zkusit stav obrátit a po dvou gólech Pěničky se nám to povedlo. Soupeř nás sice ve zbytku zápasu tlačil před naší branku, ale obráncům a gólmanovi se podařilo všechny jeho šance odvrátit. Pro hosty je výsledek možná trochu krutý, protože si asi nějaký bod zasloužili, ale všichni víme že fotbal se hraje na góly a těch jsme dali více my. Kluci měli z vítězství velikou radost a po zápase si zaslouženě užili děkovačku s fanoušky. Celkově jsme obsadili v tabulce 9. místo, což je na náš úzký kádr asi odpovídající umístění i když sedmé místo bylo velmi blízko.

góly: Pěnička 2

sestava: Beneš Dan, Beneš Jan, Pěnička, Jankovský, Brož, Majerech , Beránek, Procházka J., Fanta

trenér: Svoboda Standa

ved.mužstva: Fanta Karel