U15 – FC Nový Bor : Sokol Ruprechtice 5:3

V posledním mistrovském zápase této sezóny jsme na našem hřišti přivítali tým z Ruprechtic. Zápas jsme začali velmi dobře a již ve 3.minutě jsme šli do vedení. Hosté ale bleskově odpověděli a v 9. minutě už vedli 2:1. Nejtěžším úkolem pro naše kluky, bylo uhlídat nejlepšího střelce soutěže Honzu Kochana, který nám na podzim vstřelil pět gólů. Stoprocentně se nám to sice nepovedlo, ale dovolili jsme mu skórovat „pouze“ 2x a s jeho ostatními šancemi si skvěle poradil náš gólman Vítek Diviš, který podal výborný výkon. Do konce poločasu jsme ještě srovnali na 2:2 a tak druhý poločas sliboval oběma týmům boj o vítězství. V tom se lépe dařilo našim klukům a po vstřelení třech gólů jsme se radovali z vítězství. Kluci dnes předvedli celkem povedený výkon, důležité bylo proměňování vytvořených šancí, protože s tím jsme se po celou sezónu trápili. Takže dnes určitě pochvala, ale celkové 11. místo v tabulce nehodnotíme kladně, protože i když jsme se potkávali především se staršími protihráči, tak jsme měli vyšší cíle. Do další sezóny vstoupíme s téměř nezměněným kádrem, dojde k narovnání ročníků, tak předpokládáme že se budeme pohybovat na opačných místech tabulky než v již skončeném ročníku.

góly a asistence: Vičan (Král), Feuereisl (Fanta), Romanovský (Feuereisl), Šauer (Romanovský), Král (Feuereisl)

sestava: Diviš, Seidl, Myška, Fanta, Šauer, Král, Kašpar, Mastný, Valeš, Vičan, Procházka D., Feuereisl, Romanovský, Funke, Procházka P.

trenér: Štercl David

ved.mužstva: Fanta Karel