FK Turnov : FC Nový Bor 1:3 (0:2)

Zimní příprava našeho mužstva v týdnu opět pokračovala na naší umt a týden jsme zakončili další zápasem na umt v Turnově, kam si nás pozval domácí FK Turnov. Nové hřiště v hodnotě 16 milionů korun (pěkné) dovolilo našim klukům rozvinout a předvést co trénují! Od první minuty zápasu hráli rychlý kombinační fotbal doplněný osobním nasazením. V kombinaci kluci měnili také výborně místa a postupem času si připravovali i střelecké příležitosti. To jsme také v 8. minutě přeměnili ve vedoucí gól, když domácího gólmana prostřelil Doležal0:1. Ve středu naší hry se rozehrál k dobrému výkonu Vacek a přidávali se i další. Spolehlivý výkon předváděla i obrana a za ní v brance Král. Ve 37. minutě vybojoval  svým důrazem míč Nosek, přihrávkou na křídle vyzval k zakončení Doležala a ten zvýšil na 0:2. Do druhého poločasu dostali prostor ke hře také hráči z lavičky. Postupem času zápasu se naše hra opět našla a i když domácí přidali na bojovnosti, tak se hra přelévala z jedné poloviny na druhou. V 75. minutě se domácím podařilo ze skrumáže vstřelit gól a snížili tak na 1:2. Netrvalo dlouho a kombinací do šířky s pohotovou střelou na závěr stanovil Kramer konečný stav zápasu na 1:3. Závěr zápasu kluci trochu ztráceli síly, ale osobním nasazením výsledek 1:3 pro naše barvy udrželi.

Na dnešní zápas se omluvili T.Janů, L.Kubeš, J.Broschinský ml.

góly : 8. a 37. Doležal , 79. Kramer

30 diváků

Sestava: Král, (Ouzký), Šimůnek, Devátý, L.Broschinský, Stromecký, Vacek, Kramer, Krpata, Nosek, Havel, Doležal, Holubec, Šimoník

Trenér: J.Broschinský st.

Vedoucí mužstva:  R.Blumentritt