FC Nový Bor : FK Modrá 4:0 (1:0)

Čas běží jako o závod a máme za sebou další týden zimní přípravy. Vedení mužstva je se zatím probíhající přípravou spokojené. Bohužel i zranění přicházejí. Tentokrát to postihlo tahouna našeho fotbalu a kapitána mužstva J.Broschinského, které navíc bude čekat náročné léčení. O tomto víkendu jsme si pozvali k dalšímu plánovanému zápasu tým FK Jiskra Modrá. Účastník KP Ústeckého kraje se v minulém ročníku zachránil v přeboru a v současné době buduje kádr o boje k lepšímu postavení v tabulce. Zkušený matador p.Michalec shání hráče kde se dá. Dnes k nám přivedl širší kádr hráčů a nevedli si zrovna špatně, zejména v prvním poločase se po našem lepším začátku dostali k vyrovnání hry. Je pravdou, že míč byl častěji na našich kopačkách a také jsme si několikrát vytvořili i gólový závar před brankou soupeře. Gól jsme vstřelili v závěru poločasu.  Ve 42. minutě Havel nezadržitelně vystopoval beka soupeře, získal míč a poslal centr před branku, kde se prosadil Nosek1:0. Druhý poločas začal našim zrychlením hry, rychlejší kombinací jsme na branku soupeře valili jeden útok za druhým. Ve 49. minutě jsme zakončili útok z pravé strany  centrem před branku,kde se prosadil Doležal 2:0. Ve druhém poločase přišel na hřiště také Kubeš, který v 56.minutě dostal míč před vápno soupeře a prudkou střelou našel horní roh branky – 3:0. V další části zápasu trenér vystřídal v brance Krále, kterého nahradil Ouzký. Král si vzal dres hráče v poli a šel na hrot útoku, kde měl několik dobrých fotbalových akcí, když jedna střela našla břevno branky soupeře. Ani soupeř zápas nevzdával a bojoval o korigování skóre. Kluci to na hřišti ale nedopustili. Naopak v 85.minutě napřáhl ke střele na hranici vápna Kramer a stanovil výsledek zápasu na 4:0!

góly: 43.Nosek, 49.Doležal, 56.Kubeš, 85.Kramer

hřiště: UMT, diváků: 40, rozhodčí: L.Martínek

Sestava : Král, (Ouzký), Holubec, L.Broschinský, Devátý, Šimoník, Vacek, Kramer, Krpata, Doležal, Havel, Nosek, Kubeš – Janů, Stromecký

Trenér: J.Broschinský st.

vedoucí : R.Blumentritt

V dalším zápase přivítáme na naší UMT v sobotu 16.února SK Kosmonosy, výkop v 11 hod.