U13 „B“ – VTJ Rapid Liberec : FC Nový Bor 10:3 (8:1)

V sobotu 15.9.2018 jsme odehráli další zápas I.A třídy ml.žáků B, tentokrát nás hostil tým VTJ Rapid Liberec. První poločas jsme však začali špatně, neboť jsme hráli bez pohybu a sami po vlastních chybách jsme se připravili o dobrý výsledek. Po několika školáckých chybách a hlavně špatném bránění v našem malém vápně jsme inkasovali v 1.pol. 8 gólů a v podstatě jsme jen přihlíželi hře soupeře. O přestávce jsme kluky nabádali, aby hráli svojí hru, nebáli se kombinovat, byli odvážní a zrychlili práci s balonem a vyplatilo se. Druhý poločas jsme sehráli naprosto vyrovnaně a soupeři jsme se vyrovnali po všech stránkách, neboť 2.pol. skončil 2:2. Celkově nás kluci z Rapidu přehráli herně i přestříleli a je potřeba soupeři pogratulovat, ale zároveň musím zmínit, že máme velmi mladý tým a velká marodka si vybrala také své. Příští neděli hostíme tým z Rovenska a věřím, že se opět vrátíme k naší hře.

Sestava: Jakoubek, Bradáč, Kozubek, Hořčička, Grosmut, Scholz, Eder, Doňar, Liška, Jirsák

Góly: Eder, Jirsák, vlastní

trenér: Šiner Josef

Středa 12.9.2018 – TJ Sokol Ruprechtice : FC Nový Bor     11:1