Miniturnaj ml. přípravek – H.Libchava

Loko Č.Lípa : FC N.Bor    3:6

H.Libchava : FC N.Bor     5:3

Tak máme za sebou další týden, který se přípravce a předpřípravce moc líbil. Přálo nám hezké počasí, tréninky a zápasy se nám vydařily. V sobotu přípravka strávila dopoledne na turnaji v Horní Libchavě, kde byla opět příjemná atmosféra. První zápas jsme hráli proti Lokomotivě Česká Lípa ve kterém naši hráči předvedli nádherný fotbal a zaslouženě vyhráli 6:3. Další zápas jsme hráli proti domácím, kteří v prvním zápase porazili Skalici na penalty. První dvě branky jsme dostali, když naši hráči byli faulováni, ale žádný hvizd rozhodčího se neozval. I přesto naši hráli hezky a výsledek – 5:3 pro naše soupeře, nemohl pokazit atmosféru celého krásného dopoledne. Celkově tento týden 2.místo – nádherný výsledek!

Děkujeme našim rodičům a všem fanouškům za podporu. Všechny vás zdraví přípravka a předpřípravka.

Za ml.přípravku a předpřípravku – Žaneta Mikolandová