Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Dorost - U19 arrow FC Nový Bor - SK Semily 1 : 0 ( 2 : 0 )
Starší žáci - U15:  FC Nový Bor - SK Semily 1 : 0 ( 2 : 0 ) Tisk E-mail
27. 09. 2010


Dnes jsme doma uvítali celek ze Semil.  Počasí deštivé a chladné, hráli jsme na UMT.
 Náš team nastupuje za velmi špatného počasí do tohoto zápasu se snahou konečně bodovat. Ihned po zahájení zápasu se snažíme hrát aktivně, avšak kombinace se nám moc nedaří. Přesto již v 6´ se podařilo Dvořákovi centrovat před bránu Mrákovi, který bohužel střílí vedle branky soupeře. Další naše akce na sebe nedala dlouho čekat. V 11´uniká opět Dvořák, který se ocitá sám proti brankáři ze Semil, avšak bohužel překopává branku. Náš team dostává zápas pod kontrolu a hra se odehrává převážně na polovině soupeře. Ve 21´se dostává ke střele Mráka, avšak střílí přímo do náručí brankáře soupeře. Ve 22´ při našem dalším útoku je faulován Frömmel a je nařízena penalta. K míči se postavil Vašíček a střelou do pravého vrchního rohu branky otevírá skóre zápasu na 1 : 0. Po této střelené brance se hra opět uklidnila a odehrává se převážně na středu hřišti. Ve 34´ se dostává ke střele Vašíček, avšak střílí nad branku soupeře.
 Druhý poločas začínáme hrát pasivněji a spíše se bráníme. V 39´se dostává do zakončení Dvořák, avšak střílí přímo do brankáře soupeře. V 51´zahráváme rohový kop, k odraženému míči se dostává Vašíček, avšak bohužel nastřeluje břevno soupeřovy branky. V 60´se podařilo soupeři totálně rozebrat naší obranu, avšak na dvakrát nás podržel náš nový brankář Schwarzbach. Následně v 61´, kdy brankář soupeře neudržel kluzký míč náš kapitán Frömmel zvyšuje stav utkání na 2 : 0. V 64´dostává Frömmel žlutou kartu. V 67´se opět dostává k míči Frömmel,  avšak již podruhé v tomto utkání nastřelujeme břevno soupeřovy branky. Poslední naší akcí byl v 69´útok zprava, kdy zakončoval Petr, avšak bohužel nepřekvapil brankáře soupeře. Stav utkání tedy končí za stavu 2 : 0.

Jsme rádi, že se našemu teamu opět podařilo po delší době bodovat a pevně doufáme, že příští zápas, kdy odjíždíme ven, se nám podaří také přivézt cenné body.


Sestava: 
Schwarzbach, Vašíček,  Petr, Janatka,  Tobrman, Frömmel,  Ramisch,  Mráka, Hodač, Molnár, Dvořák, Bašta,  Baťka,  Kluger, Engelhart,

Branky :  Vašíček – 23´, Frömmel – 61´
Žluté karty :  Frömmel – 64´

Trenér mužstva:    Zdeněk Baťka
Asistent trenéra :     Robert Dvořák
Vedoucí týmu:    Michal Vašíček

Diváků:        20


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3