Úvod arrow Dorost - U19 arrow FC Nový Bor - Rapid Pavlovice 2:2 (1:2)
Dorost - U19:  FC Nový Bor - Rapid Pavlovice 2:2 (1:2) Tisk E-mail
23. 10. 2007

Po týdenní pauze a po novém rozlosování KP dorostů přivítali naši dorostenci na svém hřišti tým Pavlovic,se kterým jsme remizovali 2 : 2,po poločase 1 : 2. Do zápasu jsme nastoupili s některými změnami,protože se nám nevyhnulo zranění některých hráčů a tak jsme museli sestavu předělat a seskupit úplně jinak než obvykle,to znamenalo že ti hráči co hrají ofenzivní fotbal v našem týmu museli hrát v zadu a defenzivně.Začali jsme velmi dobře když už v 7.min.zatáhl Stejskal míč na hranici šestnáctky a byl faulován, míč si postavil Tóth a k tyči umístěnou střelou překonal brankáře hostí a vedli jsme 1 : 0.To ale bylo z naší strany vše,naši hráči se uspokojili jednobrankovým vedením a toho využil soupeř ve 27.min.po faulu před vápnem,když hráč Pavlovic napodobil Tótha a úplně stejnou střelou překonal našeho golmana a bylo vyrovnáno 1 : 1.O 7.min. později kopal soupeř roh a na přetažený míč si naběhl hráč nikým neatakován a překonal brankáře Blumentritta podruhé a bylo to 1 : 2 pro našeho soupeře,to probíhala 34.min.zápasu.Pavlovice do poločasu měli ještě dvě velmi slibné šance,ale výborně chytajícího Blumentritta již nepřekonali.Do druhé půle jsme sestavu přeházeli a na naší hře to bylo viditelně znát,začali jsme více kombinovat a zrychlili jsme přesun do útoku a začali jsme soupeře přehrávat.V 61.min.utekl Zifčák po pravém křídle a za přispění hostujících obránců vyrovnal na 2 : 2.Soupeře jsme nadále přehrávali ale už jsme žádný gól nedali a tak i tímto výsledkem skončil celý zápas.Za nasazení ve druhém poločase bych chtěl klukům poděkovat,ale pokud nebudeme hrát oba poločasy s nasazením nemůžeme počítat že nám soupeř nechá něco zadarmo. Sestava:Blumentritt D.-Bouchal,Knespl,Šlajs,Kořínek-Třešňák,Tóth,Stejskal, Vomáčka-Zifčák,Holeščák( 45 Harašta ) Trenér:Jiří Suchopárek. Vedoucí:Jiří Šlajs.