Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC Jiskra Nový Bor - SK Slovan Varnsdorf 3:3 (2:2) 5:3 n.p.
Muži A:  FC Jiskra Nový Bor - SK Slovan Varnsdorf 3:3 (2:2) 5:3 n.p. Tisk E-mail
05. 08. 2006


    V první kole poháru ČMFS r. 2006/2007 se domácí FC Jiskra Nový Bor utkala s třetiligovým Slovanem Varnsdorf, který v loňském ročníku ČFL obsadil 2. místo a byl tedy před dnešním utkáním favoritem. Utkání se hrálo v neděli 30.07. 2006 od 10,30 hod za pěkného počasí před 270 diváky na přírodním travnatém hlavním hřišti, které bylo výborně připravené. Utkání řídil pan Martin Schrotter s asistenty Jaroslavem Bílkem a Ondřejem Bohatým.

Mužstva nastoupila v těchto sestavách:
FC Jiskra Nový Bor:
Brankář: Milan Szabo
Obrana: Zdeněk Kysela, Zbyněk Rampáček, Martin Bílý, Roman Pěnička
Záloha: Jiří Bláha, Petr Šafář, Pavel Fleischer a Zdeněk Buryánek
Útok: Hynek Vrabec, Jindřich Barát
Na lavičce byli připraveni: Lukáš Kubeš, Jakub Hladík, Jakub Jeřábek, Roman Leitner, Ondřej Neuman, Kamil Podolský, Michal Makoviny
Trenér: Zdeněk Heinzel, Asistent: Bohuslav Najman
Vedoucí mužstva: Josef Košta
Sportovní manažer: Roman Hejna, Masér: Miloslav Zavadil, Terapeut: Jiří Břečka
SK Slovan Varnsdorf s.r.o.
Brankář: Martin Vaňák
Obrana: Martin Zachariáš, Jan Vladyka, Jiří Svojtka, Michal Parys
Záloha: Josef Hyka, Jaromír Šilhán, Pavel Čapek, Petr Srouhal
Útok: David Fikejz, Jaroslav Jordák
Na lavičce byli připraveni: Zbyněk Vondráček, Jakub Milner, Radek Dorotík, Petr Silný, Lukáš Martínek, Lukáš Macháček
Trenér: Josef Hloušek, , Vedoucí mužstva :Vlastimil Gabriel, Asistent: Pavel Čapek

 

    V úvodních minutách jsme aktivnější, ale do první šance se dostali hosté, když ve 3. minutě utkání pronikl do naše vápna Jordák, který tvrdě vystřelil, Szabo jeho střelu vyrazil a Fikejz v jasné šanci minul. O kontr se úpokusil Šafář, který prošel přes tři protihráče, ale odcentrovat se mu nepodařilo. V 7. min. pěkná akce našich hráčů – Buryánek vyslal na branku hostí kolmicí Vrabce, který napřáhl ke střele z hranice velkého vápna, ale Vaňák jeho tvrdou střelu zneškodnil. V 10. min. centruje Jordák do našeho vápna a na míč naskakuje několik hráčů a míč se od hlavy Fleischera odráží do naší sítě – 0 : 1. Ve 12. min. je však vyrovnáno. Rampáček uvolnil na pravém křídle Vrabce, který posunul míč Šafářovi a ten posílá centr na nabíhajícího Kyselu, který z voleje křížnou střelou k levé tyči vyrovnává na 1 : 1. Ve 13. min. je faulován Vrabec před vápnem hostí. Míč si postavil Buryánek a přes zeď se trefuje přesně k pravé tyči a je to 2 : 1. Hra se uklidnila a hraje se mezi oběma vápny. Ve 21. min. uvolnil Vrabec Bláhu na pravé straně, ale centr se mu nepodařil a míč končí za brankou Vaňáka. Ve 28. min. je faulován Buryánek a sám zahrává centr do vápna hostí, ale Zachariáš odvrací míč do bezpečí. Ve 32. min. založili hosté nenápadnou akci, ale „ štírek“ Jordák se prosadil do našeho vápna a nadvakrát se mu podařilo překonat Szaba – 2 : 2. Ve 34. min. vysunul Ranmpáček Baráta, ale ten se před Vaňáka nedostal. Ve 35. min. centruje Čapek na Šilhána do našeho vápna, ten pěkně přistrčil míč Fikejzovi, ale ten z 10 metrů pálí vedle naší branky. Ve 38. min. centruje Buryánek, Vaňák míč vyboxoval a získáváme roh. Centr odvrací hlavou Šilhán pouze k Buryánkovi, který pálí z 28 metrů vedle branky hostí. Ve 41. min. je opět faulován Buryánek a jeho centr odvrací Vladyka hlavou na roh. Po rozehraném rohu se dostává k míči Rampáček, který chytře uvolnil Buryánka a centr odvrací Vladyka pouze k Bláhovi, který hráče před brankou neprostřelil. Ve 44. min. předvedl pěknou akci Buryánek, který se prosadil do vápna hostí přes tři hráče, ale na jeho centr nabíhající Barát o několik centimetrů nedosáhl. Ve 45. min. ještě pěkně vystřelil Kysela, ale minul branku hostí. Tak skončil první poločas a divákům se hra obou mužstev velice líbí.
    Do druhého poločasu nastoupili hosté se dvěma změnami. Čapka nahrazuje Vondráček a Šilhána Silný. Hosté nás zle sevřeli a hned kopou roh, který Szabo na 2x likviduje. Ve 3. min. 2. poločasu centruje Vladyka na Vondráčka, ale ten hlavičkuje z rohu malého vápna mimo naší branky. V 5. min. pronikl Strouhal po pravé straně a jeho centr odvrací Pěnička pouze před naší branku, kde číhal Fikejz, ale jeho pokus o technickou střelu bravůrně likviduje Szabo. V 6. min. centr z pravé strany Hyky a Szabo před Fikejzem u pravé tyče míč zachytává. V 7. min. opět centr z pravé strany a Szabo fantastickým zákrokem vyráží hlavičku Strouhala u levé tyče na roh. Hosté rozehráli rohový kop a k zakončení se dostal Fikejz, ale pozorný Szabo jeho střelu ze 2 metrů chytá. Vyrovnáváme hru. V 9. min. střídá Bláhu Kubeš a ve 13. min. přichází Leitner za Vrabce. Naši se dostávají do akce až v 17. min., kdy Kysela, Barát a Kubeš se prosadili do vápna hostí, ale Baráta v rozhodující chvíli míč neposlechl. Ve 24. min. Baráta střídá Hladík a u hostí Milner střídá Fikejze. Ve 25. min. centr Milnera odvrací Rampáček a z následné další akce se dostal k zakončení Jordák a jeho střela po zemi jde těsně vedle. Ve 27. min. centr z pravé strany na Milnera, ale Szabo chytá. Ve 29. min. letí opět centr do našeho vápna od Hyky na nabíhajícího Milnera, který míč netrefil, ale za ním nabíhající Strouhal bezmocného Szaba prostřelil a hosté se dostávají do vedení 2 : 3. Ve 31. min. mohlo být vyrovnáno, když Hladík poslal pěkný centr na Bílého, ale ten trefuje pouze boční síť branky Vaňáka. Ve 37. min. se pokouší o zakončení Hladík ze 20 metrů, ale jeho slabá střela byla snadnou kořistí pro Vaňáka. Ve 38. min. centr Strouhala chytá Szabo. Ve 40. min. se prosadil do vápna hostí Šafář, ale Svojtka mu zabránil v centru. Ve 41. min. vybojovali hosté další roh, ale centr chytá Szabo. Ve 42. min. je faulován Kysela. Hosté očekávají bombu Leitnera, ale míč rozehrál Buryánek na úplně volného Bílého, který z hranice malého vápna přehodil hlavou Vaňáka a míč se zavěsil u pravé tyče branky hostí a je to 3:3. Do konce zápasu se již nic podstatného neudálo a tak v řádné hrací době končí zápas 3:3.
    Dochází na penalty. Z našich hráčů proměňují Kubeš, Leitner, Rampáček a Fleischer. U hostí Hyka, Svojtka, Strouhal, ale Vondráček ve 4. sérii přestřelil a Buryánek se nemýlil a tak končí penaltový rozstřel a na penalty postupujeme přes Varnsdorf 5 : 3 do 2. kola poháru ČMFS, kde bude naším soupeřem prvoligový FK Jablonec 97 a.s. ve středu 30. 8. 2006 od 17,00 hod.

 


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1

Komentáře

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka