Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC Jiskra Nový Bor - FC GRAFFIN Vlašim 0 : 2 ( 0 : 0 )
Muži A:  FC Jiskra Nový Bor - FC GRAFFIN Vlašim 0 : 2 ( 0 : 0 ) Tisk E-mail
13. 08. 2006


    Po vítězném pohárovém utkání se Slovanem Varnsdorf a vítězství na Admiře Praha jsme se utkali v domácím prostředí v utkání 2. kola divize B ročníku 2006/2007 s nováčkem naší skupiny FC GRAFFIN Vlašim. Utkání se hrálo v sobotu 12. 8. 2006 od 17,00 hod za ideálního fotbalového počasí před 250 diváky. Utkání řídil pan Roman Stančík a asistovali mu p. Karel Henych a Ladislav Melničuk. Delegátem utkání byl pan Luboš Helebrand.

 

Mužstva nastoupila v těchto sestavách:
FC Jiskra Nový Bor:
Brankář: Milan Szabó
Obrana: Roman Pěnička, Kamil Podolský, Roman Leitner, Zdeněk Kysela
Záloha: Petr Šafář, Pavel Fleischer, Zdeněk Buryánek, Jiří Bláha
Útok: Jakub Hladík, Jindřich Barát
Na lavičce byli připraveni: Lukáš Kubeš, Jakub Jeřábek, Ondřej Holeček, Hynek Vrabec, Ondřej Neuman, Michal Makovinny
Trenér: Zdeněk Heinzel, Asistent: Bohuslav Najman
Vedoucí mužstva: Josef Košta, Sportovní manažer: Roman Hejna,
Masér: Miloslav Zavadil, Terapeut: Jiří Břečka
FC Graffin Vlašim:
Brankář: Petr Mareš
Obrana: Jiří Petrů, Michal Černík, Dušan Lízák, Lukáš Vébr
Záloha: Jan Havlíček, Pavel Růžička, Jindřich Stejskal, Vratislav Jelínek
Útok: Martin Havel, Zdeněk Vořechovský
Na lavičce byli připraveni: Zdeněk Čáp, Martin Černohlávek, David Linhart, Miloslav Musil, Ondřej Průcha, Václav Hromas
Trenér: Karel Vesecký, Vedoucí mužstva: Valstimil Štětina,
Masér: Peter Koperniech
    Naši hosté v minulém kole prohráli v domácím prostředí s Motorletem Praha a proto nutně potřebovali body a od toho se také odvíjela i hra na hřišti. K první akci dostali naši hráči ve 3 min., když centr Hladíka zablokoval na rohový kop Černík. Centr Buryánka nachází Baráta na vápně hostí a jeho střela jde vysoko nad branku hostí. V 5. min. chytá do rukavic centr Vébra Szabo. V 8. min. fauluje Fleischer a hostující Jelínek zahrává přímý kop ze 25 metrů, ale trefuje pouze zeď složenou z našich hráčů. V 9. min. se dostává k zakončení Vébr, který napálil míč z rohu velkého vápna a Szabo musel ukázat své umění a robinsonádou vyráží míč u levé tyče na rohový kop hostí. Rohový kop zahrává Vébr a centr prošel až na malé vápno, kde naštěstí Havel trefuje míč velice slabě a Szabo střelu z 8 metrů chytá. V 10. min. opět centruje Vébr z pravé strany a míč olízl břevno naší branky. Nedaří se nám kombinace a tak to zkouší Fleischer ze 35 metrů na branku hostí, ale pokus jde daleko mimo branky. V 15. min. vybojoval hráč hostí Petrů rohový kop. Centr odvrací hlavou Podolský. V 17. min. Stejskal uniká Podolskému, který však skluzem stačil vypíchnout míč na další roh hostí. Centr Vébra odvrací do bezpečí hlavou Podolský. Až ve 20. min. se nám vydařila kloudná akce. Hladík našel pěknou přihrávkou Buryánka, který technicky vystřelil, ale brankář Mareš se překvapit nenechal a míč chytá. Ve 21. min. dostává ŽK Bláha za nesportovní chování. Ve 26. min. pěkně uvolnil Buryánek Hladíka, který jde sám na branku a překonává Mareše, ale gól neplatí pro těsný Hladíkův ofsajd. Ve 29. min. se dostává do obrovské šance Vořechovský, který unikl naší obraně, ale Szabo vyběhl a jeho střelu z 16 metrů reflexivním zákrokem nohou vyráží a Podolský s Pěničkou zamezili Havlovi ve skórování a míč okopli do bezpečí. Ve 32. min. mají hosté další šanci, když se Vébr dostává sám před Szaba, který dobře vyběhl a Vébr při pokusu o přehození Szaba netrefuje naší branku. Ve 33. min. fauluje před naším vápnem Podolský, ale Havlův centr chytá Szabo. Ve 34. min. poslal pěknou přihrávku Bláha na Baráta, který z hranice velkého vápna vystřelil prudkou střelu po zemi, ale Mareš opět podržel svůj tým a střelu s námahou chytá. Ve 35. min. pálí Kysela z 30 metrů, ale vysoko nad. Ve 37. min. se Hladík prosadil do vápna hostí, ale jeho střela z 10 metrů neprošla mezi obránci na branku. Ve 41. min. se pokouší o zakončení z 35 metrů hostující Černík, ale střela jde vysoko nad naší branku. Ve 43. min. centruje Šafář, ale obránce Petrů odvrací na rohový kop. Centruje Buryánek, obrana odvrací míč opět k Buryánkovi, který nepříjemně odcentroval do vápna hostí z pravé strany a míč se stáčí do branky, ale pozorný Mareš míč vyráží. Ve 44. min. je faulován Hladík a Leitner má ideální střelecký úhel z 20 metrů. Bohužel branku hostí přestřeluje a tak končí 1. poločas 0 : 0.
Hosté hrají agresivní hru. Napadají naše hráče hned v rozehrávce a máme velké problémy. Hosté si také vypracovali více šancí.
Do druhého poločasu hosté střídají a zraněného Vébra nahrazuje na hřišti Průcha.
    Úvod druhého poločasu patří nám. Hned ve 2. min. se uvolnil před vápnem hostí Barát, ale jeho tečovanou střelu chytá brankář Mareš. Ve 3. min. kontrují hosté, když se hostující Havel perfektně uvolnil na našem vápně, ideálně uvolnil Vořechovského, který však z 10 metrů přestřeluje naší branku. Ve 4. min. fauluje Pěnička na levé straně a Havlíček centruje do našeho vápna, ale Szabo míč chytá do rukavic. V 8. min. střídáme a Hladíka nahrazuje na hřišti Holeček. V 11. min. dostává ŽK Leitner za faul. Ve 12. min. centruje do našeho vápna Černík, ale míč končí za naší brankou. Ve 14. min. je odpískán údajný faul Podolského na Průchu. Ten si postavil míč a technická střela kolem zdi ze 23 metrů prochází Szabovi pod tělem a od pravé tyče se odráží do naší branky a je to 0 : 1. Hned z následujícího protiútoku centruje Bláha na Baráta z pravé strany, ale jeho pěknou hlavičku vytahuje z branky Mareš jen s největším vypětím sil. V 17. min. pálí Fleischer z 30 metrů nad branku hostí. V 18. min. prochází do vápna hostí Šafář přes Černíka, který jej ve vápně fauluje. Rozhodčí Stančík odpískal faul hráče hostí, ale nechává rozehrávat přímý kop z hranice 16 metrů, tedy mimo pokutové území hostí. Buryánek trefuje pouze zeď a je po šanci na vyrovnání. Ve 22. min. centruje Bláha do vápna hostí na volného Baráta, který z 8 metrů před brankou hostí hlavičkuje, ale míč se odráží od levé tyče mimo branky. Ve 23. min. střídá Bláhu Kubeš. Ve 25. min. dostává Barát pěkný míč od Kubeše, jde sám na brankáře hostí, ale jeho úmysl o přehození Mareš vystihl a míč vyrazil na roh. Z rohového kopu jsme nic nevytěžili. Ve 28. min. jde na hřiště za Fleischera Vrabec. Ve 29. min. střídají i hosté a Havla střídá Černohlávek. Ve 32. min. je faulován na levé straně Buryánek, ale jeho centr odvrací obrana hostí. Ve 33. min. dostává ŽK Podolský za faul. Ve 37. min. Kubeš krásně poslal přihrávku na rozeběhnutého Holečka, který prošel do vápna, z pravé strany vystřelil po zemi. Brankář Mareš míč pouze vyráží před sebe, ale ani Barát, ani Šafář míč do branky přes hradbu bránících hráčů nedostali. Blíží se konec utkání. Nemůžeme se dostat do vápna hostí. Naopak hosté neustále hrozí rychlými brejky, které však naše obrana zastavuje. Ve 43. min. dochází ke střetu Podolského a Vořechovského na středu hřiště a rozhodčí na pokyn hostující lavičky píská Podolskému faul a ukazuje mu druhou ŽK a tím i ČK a hrajeme o 10 hráčích. V poslední minutě řádné hrací doby t.j. ve 45. min. se dostává míč na pravou stranu a Černohlávek posílá centr před naší branku, a míč k překvapení všech, i brankáře Szaba, končí v pravém horním rohu branky 0:2.V nastaveném čase se již nic neudálo a tak poprvé v tomto ročníku prohráváme na domácím hřišti.
    Nejlepšími hráči utkání byli vyhodnoceni jednotlivými lavičkami Buryánek a brankář hostí Mareš. Utkání se nám vůbec nevyvedlo. Celý zápas jsme si neporadili s agresivní hrou hostí. Oživení přineslo vystřídání ve 2. poločase. Především Kubeš výrazně oživil naší hru. Škoda, že se střelecky neprosadil Barát, který měl nejvíce možností ke skórování.     K příštímu utkání zajíždíme do Litvínova, kde se v sobotu 19. 8. 2006 utkáme ve 3. kole divize B od 10,15 hod. s domácím FK Litvínov.

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK Meteor Praha VIII 21
13. ARSENAL ČESKÁ LÍP 21
14. TJ TATRAN Rakovník 13
15. SK Hrobce 5
16. FC Nový Bor 1
Celá tabulka...

Příští zápas

07.04.2018 - 10:15
20. kolo (Divize B)
FK Neratovice-Byškovice
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

19. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
Sportovní sdružení Ostrá
1:3

Komentáře

ARSENAL ČESKÁ LÍPA-FC...
info
ty vole to je informovanost. A co sem...
19/03/18 18:57 Více...
Od kkk

ARSENAL ČESKÁ LÍPA-FC...
info
ty vole to je informovanost. A co sem...
19/03/18 18:56 Více...
Od kkk

FK SEDMIHORKY – FC NOVÝ...
Na tom něco je
Na utkání proti Jílovému (0:2)p....
01/03/18 12:09 Více...
Od Jeníček

FK SEDMIHORKY – FC NOVÝ...
Na oko
Smutné informovat jen když se daří...
20/02/18 08:48 Více...
Od Fanda FCNB

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Tele
Co tady meleš v čele se mnou... já...
29/01/18 07:10 Více...
Od Suny