Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FK Litvínov - FC Jiskra Nový Bor 1 : 4 ( 1 : 0 ) Tisk E-mail
22. 08. 2006


    K dalšímu diviznímu utkání zajíždělo naše mužstvo na horkou půdu do Litvínova, kde jsme se utkali s domácím FK Litvínov. S tímto soupeřem jsme v divizním utkání ještě nedokázali nikdy zvítězit. Utkání se hrálo v sobotu 19.08. 2006 od 10,10 hod za proměnlivého počasí před 200 diváky na přírodním travnatém hlavním hřišti Letního stadionu v Litvínově. Utkání řídil pan Viktor Bobro s asistenty Lukášem Theimerem a Janem Kalendou. Delegátem utkání byl pan Miroslav Skála.
Mužstva nastoupila v těchto sestavách:
FC Jiskra Nový Bor:
Brankář: Milan Szabo
Obrana: Roman Pěnička, Roman Leitner, Martin Bílý, Zdeněk Kysela
Záloha: Lukáš Kubeš, Zdeněk Buryánek, Kamil Podolský, Petr Šafář
Útok: Ondřej Holeček, Jindřich Barát
Na lavičce byli připraveni: Jakub Hladík, Hynek Vrabec, Jakub Jeřábek, Pavel Fleischer, Michal Makovinny
Trenér: Zdeněk Heinzel, Asistent: Bohuslav Najman
Vedoucí mužstva: Josef Košta
Sportovní manažer: Roman Hejna , Masér: Miloslav Zavadil, Terapeut: Jiří Břečka
FK Litvínov:
Brankář: Jan Četverik
Obrana: Pavel Kolařík, Petr Ihracký, Martin Olejník, Václav Bláha
Záloha: Viktor Kazar , Libor Polomský, Luděk Altman, Miroslav Jirka
Útok: Tomáš Vaculík, Jevgenij Demčenko
Na lavičce byli připraveni: Pavel Holub, Václav Hotový, Radek Cholenský, Michal Obrtlík, Michal Novotný, Jan Holub
Trenér: Vratislav Havlík, Vedoucí mužstva : David Špet, Asistent: Zdeněk Kotalík

    Po nevydařeném domácím utkání s Vlašimí jsme zajížděli na horkou půdu do Litvínova. Domácím nevyšel vůbec úvod nové sezóny a získali pouze jediný bodík a tak se dalo očekávat, že budou chtít v tomto utkání zvítězit. S tímto soupeřem máme nejhorší bilanci a ještě se nám ve vzájemném utkání nepodařilo zvítězit. Mohl nastoupit Podolský, který dostal za vyloučení v minulém utkání pouze podmínku. Hned v první minutě utkání se dostáváme před branku domácích, ale střela Baráta se neujala. V 6. min. se domácí dostávají k našemu velkému vápnu a nezbývá než-li zastavit útok faulem. Domácí rozehráli perfektní akci, která je zakončena gólovou střelou Altmana a je to 1 : 0. Naši hráči se z šoku dostali poměrně rychle. A na domácí branku se valí jeden útok za druhým. Ve 13. min. vystřelil z přímého kopu Kubeš a domácí brankář míč vyráží do bezpečí. Ve 20. min. se dostává ke střele Leitner a z 20 metrů také z trestného kopu trefil boční síť. Další rozehraný trestný kop opět domácí dostávají do bezpečí. Ve 31.minutě vyrobila naše obranu velkou hrubku a domácí se řítí na Szaba. Ten si však s útokem domácích poradil a naše mužstvo v této chvíli podržel. Ve 32. minutě máme výhodu trestného kopu z 32 metrů. Leitner mířil dobře, ale tečovaný míč se pouze otřel o břevno domácí branky. V dalších minutách jsme iniciativnější a máme hru pod kontrolou, jenže se nám stále nedaří překonat domácí obranu a brankáře. Domácí řádně přitvrdili hru a výsledkem byla ŽK pro Polomského ve 41 min. utkání.
    Druhý poločas začínáme opět náporem a pokoušíme se rychle o vyrovnání. Domácí střídají a Vaculíka nahrazuje na hřišti Obrtlík. V 8. min. 2. poločasu obléháme vápno domácích. Obrana odkopává míč z vápna. Míč se dostal k Pěničkovi, který napřáhl a jeho prudká, tečovaná střela končí v síti domácí branky - 1 : 1. Ve 12. minutě vidí Podolský žlutou kartu. Ve 13. minutě rozjíždíme útok po pravé straně. Kysela posílá míč na Kubeše, ten vtipně uvolnil Holečka, který obchází obránce i golmana a je to 1 : 2. Stále jsme aktivnější domácí posilují útok a na hřiště nastupuje za Bláhu Novotný ve 21. min. Ve 26. min. ze obnovilo zranění Bílému a na hřiště nastupuje Jeřábek a u domácích střídá Kazara Holub. Ve 28. min. střídá Baráta Vrabec. Ve 29.minutě Kubeš přihrál do středu hřiště a Buryánek viděl dobře rozběhnutého Šafáře. Šafář v plném běhu převzal Buryánkovu přihrávku uniká obráncům a podle gólmana nezadržitelně skóruje a je to 1 : 3. V těchto minutách jsme herně na koni. Ve 30. min. dostává ŽK Ihracký. Dostáváme se do další pěkné šance, když Kubeš poslal krásnou přihrávkou do brejku Buryánka. Buryánek byl v postupu na branku zastaven nevybíravým zákrokem Jirky a rozhodčí mu ukazuje ČK. Domácí stav a průběh zápasu nesou těžce. V 85.minutě u postraní čáry dochází ke strkanici. Rozhodčí píská, ale Kysela a domácí hráč Ihracký si to řeší po svém a tak to vzal vážně i výborný rozhodčí Bobro a oba poslal předčasně do kabin. I tak zápas dohrává s nasazením a přichází další střídání a Hladík nahrazuje Holečka, který odevzdal na hřišti velký kus práce. V 91. min. Hladík obchází domácího obránce, dostává se do vápna domácích a prudce vystřelil. Míč domácí brankář vyráží před Vrabce, pro kterého nebyl problém míč dopravit do prázdné branky 1 : 4. Po rozehrávce rozhodčí Bobro zápas ukončil a tak si z Litvínova odvážíme plný bodový zisk a konečně se nám podařilo tohoto soupeře porazit. K dalšímu utkání nastoupíme v sobotu 26. 8. 2006 od 17,00 hod. proti SK Viktorie Jirny.

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK Meteor Praha VIII 21
13. ARSENAL ČESKÁ LÍP 21
14. TJ TATRAN Rakovník 13
15. SK Hrobce 5
16. FC Nový Bor 1
Celá tabulka...

Příští zápas

07.04.2018 - 10:15
20. kolo (Divize B)
FK Neratovice-Byškovice
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

19. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
Sportovní sdružení Ostrá
1:3

Komentáře

ARSENAL ČESKÁ LÍPA-FC...
info
ty vole to je informovanost. A co sem...
19/03/18 18:57 Více...
Od kkk

ARSENAL ČESKÁ LÍPA-FC...
info
ty vole to je informovanost. A co sem...
19/03/18 18:56 Více...
Od kkk

FK SEDMIHORKY – FC NOVÝ...
Na tom něco je
Na utkání proti Jílovému (0:2)p....
01/03/18 12:09 Více...
Od Jeníček

FK SEDMIHORKY – FC NOVÝ...
Na oko
Smutné informovat jen když se daří...
20/02/18 08:48 Více...
Od Fanda FCNB

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Tele
Co tady meleš v čele se mnou... já...
29/01/18 07:10 Více...
Od Suny