Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR – SK ČESKÝ BROD 1:3 (1:0) Tisk E-mail
23. 04. 2018


V sobotu 21. 4. 2018 pokračovala fotbalová soutěž Fortuna divize B 22. kolem a v tomto zápase jsme přivítali fotbalově silné mužstvo SK Český Brod, který po dopoledních zápasech v divizi klesl na třetí příčku tabulky.

Naše mužstvo je stále s jedním bodem na posledním místě soutěže. Předem je nutné nastínit, že se trápíme i se setavou hráčů. Zranění, zaměstnání a podobně brání hráčům nastoupit do zápasu. Zápas začínáme dobře a pro spoupeře hodně nebezpečně. Již ve 3. minutě jsme ohrozili jeho branku. V 6. minutě má zase výhodu rohového kopu soupeř, ale i stím jsme si poradili a nebezpečí zažehnali. V dalších minutách se hraje oboustraně útočný fotbal, ale naši hosté mají o něco vice držení míče na svých kopačkách. Naši hráči však dobře plní defenzivní úkoly a hráče soupeře nepouští do zakončení a využíváme každé příležitosti k rychlým protiútokům. Ve 37. minutě přehnal svůj zákrok na míč Hamada (šlapák) a byl potrestán žlutou kartou. Hráči hostí se dostali až do našeho vápna, ale ubránili jsme se a míč se dostal od našich hráčů za postranní čáru a hosté kopali rohový kop, ze kterého nic nevytěžili. Ve 42. minutě jsme zaútočili. Stromecký unikl po pravém křídle až na brankovou lajnu a poslal centr před branku hostí. Brankář Č. Brodu vysoký míč neuhlídal a srazil si jej do branky 1:0. Tak také skončil poločas.

Nástupem do druhého poločasu jsme soupeři přenechali iniciativu a to byla hrubá chyba. Hosté zlepšili přihrávky a v 53. minutě střelou po zemi k tyči Jindřich vyrovnává stav utkání na 1:1. Od tohoto okamžiku soupeři narostla křídla a nám se přestává hra dařit. V 63. minutě jsme ve vápně faulovali a nařízenou penaltu hosté bezpečně proměnili 1:2 Makovským. Kluci sice bojovali, ale potřebný klid k dobré akci se nám najít nedařilo a vše se rozhodlo v  84. minutě. Faul Hamady ve vápně vyřešil rozhodčí nařízením další penalty, kterou, tak trochu se štěstím, proměnil zkušený Hrdlička a uzavřel tak účet tohoto utkání na 1:3. Tak jsme opět na body nedosáhli.

Rozhodčí: Plzák, diváků: 80, ŽK: 1:1, bez ČK  

Sestava: Blumentiritt, L. Broschinský, Devátý, Ramisch, J. Broschinský, Janů, Šimůnek, Luňák, Hamada, Stromecký, Havel- 90. Ouzký

trenér: J. Broschinský st., vedoucí mužstva: R. Blumentritt,

V neděli 29. dubna 2018  od 17 hodin hrajeme v Praze se Sokolem Hostouň, odjezd ve 13.45 hod.


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1

Komentáře

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka