Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Muži A arrow SK ČESKÝ BROD – FC NOVÝ BOR 3:0(1:0)
Muži A:  SK ČESKÝ BROD – FC NOVÝ BOR 3:0(1:0) Tisk E-mail
25. 09. 2017


Po remíze v minulém kole na domácím hřišti jsme v sobotu 23. 9. 2017  cestovali k zápasu za těžkým a zkušeným soupeřem do Českého Brodu. V naší výpravě chyběl v minulém zápase vyloučený Devátý a dále P. Hoke a brankář Král, které postihla viróza.

Trenéři stanovili na zápas taktiku pečlivého bránění a hráči měli využívat každou možnost k protiútoku. Naši, zejména mladíci, se toho zhostili velmi dobře. Proto je třeba vyzvednout práci Nováka, Hamady a neustálé napadaní soupeřovy obrany Stromeckým. Domácí v utkání získali i řadu rohových kopů, ale naši hráči tyto standartní situace ve spolupráci s brankářem Blumentrittem vždy ubránili. Jak ubíhal čas prvního poločasu, ubýval i tlak domácích. V 19. minutě jsme se po kombinační práci celého mužstva dostali před vápno domácích a naskytla se příležitost pro Kubeše. Ten ovšem místo zakončení udělal ještě jednu kličku a domácí nás o míč obrali. O pár minut později se ocitl v obdobné situaci i Halbich, ale dopadlo to podobně. Ve 33.minutě jsme domácím pohrozili další akcí po levém křídle. Vinš našel dobrou přihrávkou Stromeckého a ten šel do domácího vápna, ale gólman domácích jeho šanci zlikvidoval. Bohužel pak přišla 34. minuta a domácí v našem vápně vytvořili pořádný závar a následně pak střela Šmejkala prošla s tečí na zadní tyč a skončila v naší síti 1:0. Inkasovaný gól s námi  moc neotřásl a poločas jsme dohráli se vztyčenou hlavou.

Druhý poločas jsme nezačali dobře. Ve 48. minutě jsme několikrát zaváhali s rychlejším odkopem z vápna a domácí hráči se dostávali ke střelám na naší branku. Bohužel jedna střela prošla mezi našimi hráči k tyči a prohráváme 2:0. Střelcem gólu byl Makovský. V 53. minutě zabojoval nečistě Kubeš a byl ohodnocen žlutou kartou. V 55. minutě další chyba v našem vápně a domácí hráč jde k zemi. Rozhodčí Slavíček ukázal na penaltu! Domácímu střelci čelil náš brankář Blumentritt a výborně. Prudkou ránu vyrazil až k postranní lajně. V 73. minutě zatáhl za brzdu v podobě faulu Janů a také byl rozhodčím počastován žlutou kartou. V 81. minutě získali domácí výhodu rohového kopu a naši hráči neuhlídali zkušeného Hrdličku, který hlavou přidal na 3:0 a tím uzavřel skóre zápasu. Následně střídal Halbicha Ouzký a ještě jsme měli šanci ke změně brankové stavu, ale míč proletěl kolem tyče.

Rozhodčí: Slavíček, diváků: 100 ŽK: 1:2 

Sestava : Blumentritt, Novák, Ramich, Černý, Janů, Hamada, Vinš, Kubeš, Halbich, Berounský, Stromecký,- Ouzký

trenér: Josef Vinš, asistenti: Milan Szabó a Jan Broschinský, vedoucí mužstva:  Richard Blumentritt

V sobotu 30. září 2017  již v 16,00 hodin nastoupí naše mužstvo v domácím prostředí proti mužstvu SOKOLA HOSTOUŇ


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3