Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow SS OSTRÁ - FC NOVÝ BOR 4 : 0 (1:0)
Muži A:  SS OSTRÁ - FC NOVÝ BOR 4 : 0 (1:0) Tisk E-mail
03. 09. 2017


Dnešní fotbalový zápas měl na úvod historickou vzpomínku na autora fotbalových ZPRAVODAJŮ našeho klubu, které psal a vydával hned o každém víkendu ručním písmem p. Josef Werner,který pocházel právě z obce Ostrá a odtud se přestěhoval do Nového Boru. Tady studoval na místní SPŠ Sklářské. Z této vazby na obě místa jeho života také proběhlo před více jak padesáti lety také fotbalové utkání NOVÝ BOR – OSTRÁ s výsledkem 5:1! Mezi tím uteklo hodně vody a SS Ostrá postoupila až do divize. V loňském roce hrála ve skupině C a letos našim soupeřem v B skupině. Musíme uznat, že mají  pěkný moderní stadionek a tak ani není divu, že se jim podařilo získat mezinárodní zápasy reprezentace U-18. K dnešnímu našemu zápasu se nám podařilo doplnit kádr o dalšího hráče J. Vinše ze Stráže pod Ralskem.

Úvod zápasu jsme přenechali domácím a pak jsme začali hrát vyrovnaný fotbal. Ale trvalo to jen 9. minut, když se domací lehce dostali ve vápně k centrovanému míči a hlavou Hrzán zakončil na 1:0. Ve 12. minutě máme šanci k vyrovnání, ale domácího brankáře jsme nepřekonali. V 15. minutě vidíme dobrou kombinaci domácíh hráčů v našem vápně, ale také oni z toho nic nevytěžili. V 18. minutě jsme se dostali do ofsajdu a bylo po naději. Snažíme se vyrovnání skóre, ale nedaří se nám dostat k ohrožení branky domácích.  Ve 29.minutě se podařila Berounskému pěkná a přesná přihrávka za domácí obranu, na kterou si naběhl Hamada, který se tak ocitl před brankářem domácích. Bohužel neuspěl a brankář jeho šanci zneškodnil. V závěru poločasu jsme lepším mužstvem na hřišti, ale také pod větším pohledem rozhodčího a tak přichází i první žlutá karta pro nás a vidí ji Hamada za odkopnutí míče. Ve 43. minutě náš nepodařený odkop a domácí odpovídají střelou do břevna naší branky.

Ve druhém poločase zastavujeme domácí útok odkopem míče na rohový kop, ale domácí z něho nic nevytěžili. Opět zvedáme hlavu a bojujeme o vyrovnání. Domácí jsou proti a tak se střídají útoky z jedné strany na druhou. V 57 minutě, po kombinaci začínající u T. Janů se dostáváme do vápna domácích, ale domácí obránci nás ubránili. V 63. minutě bojujeme kousek od postraní lajny o míč. Šimoník je blíže míči, ale je faulován a domácí hráč dostává žlutou kartu. Bohužel F. Šimoník se nezvedá a jdou k němu naši! První pohled a volání o nosítka. To naznačuje, něco horšího! Probíhá ošetřování a následně volání Rychlá záchranné služby! Šimoník je odnášen k okraji hřiště. Mezi tím na naší straně už jasné střídání a na hřiště jde do prvního divizního boje Jakub Vinš. Zranění našeho hráče zanechává v mysli našich hráčů stopy. Dál hrají dost podrážděně (zranění spoluhráče je vážnějšího charakteru). Nejprve dostává žlutou kartu Hoke, po něm Kubeš! V době, kdy se hra je 73. minuta přijíždí pro Šimoníka „rychlá“. Nakládá ho ,ale neodjíždí! Zdravotníci řeší první nutné úkony a trvá to dost dlouho. V těchto minutách inkasujeme druhý gól. Také přichází střídání Berounského střídá Eliáš. V 80. minutě jsme prohráli další souboj uprostřed hřiště a nestíháme míč odkopnout míč do bezpečí a domácí nám dávají na 3:0. Kluci chtějí dát, ale aspoň čestný gól a máme k to mu další šanci.  Když brankář Blumentritt poslal dlouhý výkop na polovinu hřiště. Kubeš hlavou prodlužuije a za domácí obranu, kam se protáhl Stromecký, ale jeho úmysl vystihl a vychytal domácí brankář. Protiútok pak domácí proměnili na 4:0. Měli i další šanci, ale náš gólman jí zmařil. Pak v 90 minutě se snaží domácí hráč u postranní lajny protáhnout na naší polovinu. Při tom jej podržel za dres Černý a byla to pro něho druhá žlutá a tím červená. Nastavený čas zápasu dohráváme v deseti. V dnešním zápase jsme přišli o dva hráče. Černý určitě jeden zápas hrát nebude. Bohužel u oblíbeného hráče Filipa Šimoníka to nebude rychlé vrácení na hřiště. Podle předběžných informací má zranění češky a podstoupil operaci v nemocnici v Praze. To znamená i pro nás další  komplikace celé situace s kádrem, ale uděláme vše, aby jsme se z této nepříjemné situace co nejrychleji dostali a veřte nebude to snadné. Klub také věří  a potřebuje v této složité situaci podporu našich fanoušků i příznivců!

Branky domácích vstřelili: Hrzán v 9. min., Mareš v 73. min, Petlička v 80. min., Hudec v 83. min..  

Rozhodčí: Vnuk, ŽK: 3:5, ČK: 0:1, diváků: 190 

Sestava: Blumentritt, Šimoník,(64.Vinš), Černý, Janů, Novák, Devátý, Kubeš, Hoke, Berounský, (Eliáš), Stromecký, Hamada,

Trenér: Milan Szabó, vedoucí mužstva R. Blumentritt

Příští týden v sobotu 9.září 2107 od 17 hod. FK NERATOVICE!!


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Makejte Jiskra !!
Přeji Novému Boru a tr.Bróšovi...
17/07/18 20:42 Více...
Od Honza

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:57 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
NOSEK
A co ten Nosek z Višnovky? Prej to je...
16/07/18 10:25 Více...
Od franta z boru