Úvod arrow Muži A arrow SK HROBCE – FC NOVÝ BOR 2:0 (0:0)
Muži A:  SK HROBCE – FC NOVÝ BOR 2:0 (0:0) Tisk E-mail
21. 08. 2017

První mistrovský zápas v nové sezóně proti Arsenalu Č.Lípa je již historii a naše příprava se upřela na další zápas, ke kterému jsme nastupovali v sobotu dopoledne. Soupeřem nám byl nováček soutěže SK Hrobce, který je tak nějak nástupním klubem po zániku Roudnického fotbalu. Malá obec se skromným fotbalovým zázemím.

Pro nás v týdnu opět řada starostí, neboť se při tréninku zranil D. Halbich, kterému nasadili na tři týdnu sádru. Přestup Suňka do Polevska, Holubec do Varnsdorfu. Opačně k nám přišel z Arsenálu Jan Benounský a v týdnu začal trénovat s mužstvem Richard Ramisch. Zápas jsme začali, vzhledem na současný stav velkého počtu mladíku v mužstvu, dobře a doráželi jsme na domácí obranu. V 7. minutě po faulu na Kubeše jsme zahrávali tretsný kop, ale střela se nepovedla a míč skončil za brankou. Pak z naší strany měl dva obranné zákroky Hoke. V 9. minutě jsme zahrozili dobrým útokem Stromeckým, který si pěkně pohrál s domácím brankářem a také zakončil, ale míč minul tyč branky zvenčí. Ve 12. minutě zahráváme rohový kop, ale nic jsme z něj nevytěžili. Ve 23. minutě se udála na hřišti zajímavá situace, když se mezi obránci probojoval za míčem Stromecký, který byl faulován a šel nedobrovolně k zemi. Rozhodčí odpískal a ukázal mu žlutou kartu. Ve 27. minutě ne zrovna šťastně šel proti míči Eliáš. Domácí hráč jej obehrál a vzápětí potom domácí hráč nastřelil tyč naší branky. Ve 34. minutě musíme střídat. Eliáš si drží stehno, sval na noze má problém. Na jeho místo nastupuje z zmíněný novic v našem mužstvu Jan Berunský. Také domácí dvakrát střídají a tak se dohrává první poločas bez branek 0:0.

V úvodu druhého poločasu si vykoledoval u rozhodčího žlutou kartu Hamada. V 57. minutě jsme už skoro tradičně otevřeli domácí střed hřiště a ti toho využili k volné cestě za gólem, když se střelou po zemi k tyči trefil Neuman a domácí jdou do vedení 1:0 v 57. min. utkání ! Naši hráči přidávají na bojovnosti a hráči se snaží dostat k nějaké střelecké příležitosti, ale vůbec nám to nejde. Proto se trenér rozhodl střídat. Ze hry stáhnul Hamadu a na jeho místo jde Král. Naší hru jsme posílili, ale soupeř hrál oparně a čekal na šanci. K té se dostali domácí hráči opět po naší chybě v obraně v 66. minutě, když zahrávali rohový kop a střelec prvního gólu Neuman si našel správné místo k zakončení hlavou na 2:0 v 66 min. utkání. Krátce po rozehrání jsme šli do útoku, to když Berounský zatáhl míč po křídle a poslal pěkný centr, který šel na správné místo před brankou, ale naši útočníci v zakončení selhali. Zápas skončil naší porážkou a po dvou zápasech jsme bez bodů.

Rozhodčí: Adam Trska, dováků: 105, ŽK: 1:3

Sestava: Blumentritt, Šimoník, Černý, Hoke, Eliáš, Novák, Janů, Kubeš, Hamada, Devátý, Stromecký,-Berounský,Král,

Trenér: Josef Vinš, asistent: Milan Szabó,  vedoucí mužstva: R. Blumentritt

V sobotu 26. srpna 2017  od 17. hodin hostíme TJ TATRAN RAKOVNÍK, který také zatím nebodoval a je v tabulce těsně za námi.