Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR - TJ VELKÉ HAMRY 1:3 (0:2) Tisk E-mail
24. 07. 2017

Víc jak anglický týden připravil trenér J. Vinš svým svěřencům! Tři zápasy a dva tréninky, když ten páteční byl hodně tvrdý, ale čas to vyžaduje.

Dnešní přátelský zápas, kde se opět zkoušely hráčské varianty, přijel prověřit velmi dobrý fotbalový tým z V. Hamrů. Naše hra se nesla v útočném pojetí a připravili jsme si řadu velmi dobrých gólových příležitostí, ale zakončení nám stále nejde. Soupeř dobře bránil. Ve 25. minutě se hostům podařil útok po pravé straně, přichází prudký centr do našeho vápna a pohotové zakončení útočníka hostí a brankář Král neměl šanci tento míč zachytit – 0:1. Naši hráči zvýšili obrátky a několikrát se nám podařilo pořádně provětrat obranu hostí, ale zakončení Stromeckého i Devátého gólem neskončilo. Do gólové šance se také dral Halbich, ale rozhodčí mu odpískal útočný faul.  A tak přišlo známé fotbalové pravidlo “nedáš, dostaneš“. Soupeř toto pravidlo potvrdil ve 36. Minutě, když nakopnutý míč letí před naše vápno a proti němu jde náš brankář ven z vápna. Míč jej přeletěl (nemohl rukama) a přichází zakončení hráče hostí do prázdné branky - 0:2.

Do druhého poločasu jdeme s cílem vstřelit branku a otočit vývoj utkání. Náš tlak byl enormní, ale také neplodný. Gól se nám podařilo vstřelit až v 65. minutě Devátým a byly i další šance. Bohužel přišla v 78. minutě utkání lehká ztráta míče a hosté trestají na konečných 1:3. Třetí zápas bez vítězství, ale pro trenéry hodně informací a poznatků. Dnes chyběli zkušení Janů a Kubeš, kteří jsou na dovolené.

Sestava: Král, (Blumentritt), Šimoník, Hoke, Černý, Kolár, Novák, Eliáš, Sedláček, Halbich, Stromecký, Ouzký, Devátý,

Trenér: Josef Vinš, asistent: Milan Szabó

Rozhodčí: Nešněra, Diváků: 35, ŽK: 1:1

Ve středu 26.7.2017 od 18. hodin další přátelák - soupeř SK Skalice!