Úvod
Muži A:  FC CHOMUTOV – FC NOVÝ BOR 3:0(3:0) Tisk E-mail
12. 06. 2017

V sobotu dne 10. 6. 2017 jsme ve 29. kole ročníku 2016-2017 divize B zavítali do Chomutova. Náš dnešní soupeř, má k dispozici nově vybudovaný fotbalový stánek (velké krásné zázemí i pro diváky).

Bohužel jako v závěru podzimní části, kdy jsme měli úzký hráčský kádr, tak podobně pro nás končí i současný závěr celého ročníku. Zdravotně vyřazený tahoun mužstva Jan Broschinský, Mach zákaz činnosti na 4 zápasy, zranění kotníku brankář Král, Devátý zranění kolena a Blumentritt pracovní povinnosti. Podobný problém dnes měli i dorostenci a tak trenér Kouřil ze zbytku hráčů nominoval tři hráče do divizního utkání. Zápas v Chomutově jsme začali aktivně a snažili jsme se útočit, což docela domácí hráče zaskočilo, kteří dnes ještě museli bojovat o divizní existenci na dálku proti MFK Most. V 7. minutě střelecký pokus z kopačky Hokeho mířil nad branku domácích. Ve 13. minutě čelila domácí obrana útoku Pekaře a jeho zastavení faulem bylo na hranici pravidel, když mohl být za tento zákrok domácí hráč dokonce vyloučen. Kombinačně se nám daří. Ve 24. minutě, po hlavičkovém souboji našem vápně, proletěl míč pod břevno naší branky z hlavy Grubišty, když na něj náš gólman nedosáhl 1:0. Pak musel zasahovat domácí brankář proti střele Kubeše. Ukazatel času ukazuje 36. minutu, když domácí hráč střílí na naší branku. Tečovaný míč se odráží se na ruku Černého. Rozhodčí to ohodnotil jako úmyslnou hru rukou a nařídil penaltu. Domácí střelec Boček mířil přesně a Ouzký v naší brance na míč nedosáhl. Do poločasu se skóre měnilo ještě jednou ve prospěch domácích na 3:0, když se trefil hráč domácích Kunart. Druhý poločas jsme začali ještě více aktivně a domácí se jen ztěžka dostávali na naší polovinu hřiště. Z naší strany to byla převaha,  ale té chyběla tvrdá a přesná střelba. Také jsme dvakrát střídali.  Pekař v 62.minutě pustil do hry Holubce a v 72. minutě Křenek Šnajdrvinda.

Sestava : Ouzký, Křenek (72.Šnajdsrvind), Černý, Hauer, Šimoník, Kubeš,  Hoke, Janů, Frömmel, Stromecký, Pekař(62. Holubec).

Trenér: Vladimír Jeníček, asistent: Milan Szabo, vedoucí mužstva: Richard Blumentritt.

Rozhodčí: Krejza, diváků: 150, ŽK: 2:2

A teď jedna důležitá zpráva příští týden. V sobotu 17. 6. 2017 se poslední zápas divizní soutěže hraje již od 14.3o hodin