Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR – FK NERATOVICE-Byškovice 1:2 (0:1)
Muži A:  FC NOVÝ BOR – FK NERATOVICE-Byškovice 1:2 (0:1) Tisk E-mail
05. 06. 2017


Po vydařeném minulém víkendu, kdy jsme si přivezli tři body ze zápasu ve Velvarech, nás dnes čekal další těžký soupeř, na kterého neumíme zahrát - mužstvo TJ Neratovice-Byškovice. Počasí v sobotu nebylo dobré pro jakékoliv sportování, vedro, prašno ve vzduchu, ale hrát se musí.

První minuty utkání patřily našemu dnešnímu soupeři. To, ale netrvalo dlouho a začali jsme se také herně zvedat. Vytvořili jsme si i tlak a přiležitosti ve váně hostí, bohužel,gól z toho nebyl. Soupeři pak stačilo jednou se dostat do našeho vápna a jeden nepovedený pokus získat míč a rozhodčí nařizuje penaltu. Exekutor pokutového kopu Kozák s velkým štěstím penaltu proměnil i když náš gólman směr míče vystihl. Míč mu bohužel pod rukama proklouzl do sítě 0:1. Naši hráči bojují a je vidět velká snaha o vyrovnání skóre. Soupeře dokážeme přehrát, ale horší je to opět se střelbou. Střílíme na branku soupeře málo a když se někdo ke střele odhodlá, je to většinou nepřesný pokus. Vyjímkou byla střela T. Janů, který bombou pořádně ve 41. min. vyprášil gólmanovi hostí rukavice, ale bohužel nikdo nebyl nablízku aby míč vyražený prankářem dopravil do sítě.. První poločas nedohrál Hauer, byl faulován před panem rozhodčím,  ale nepískalo se a tak po krátkém  ošetření musí střídat. Na jeho místo přichází Pekař.

Druhý poločas chceme hlavně změnit skóre. Naši hráči se ve větším počtu zapojují do útočných akcí. Bohužel ztrácíme míč při jednom z útoků a protiútok soupeře nedokážeme přerušit. Míč se po rychlé akci hostí dostal k nekrytému Ďurindovi a ten střílí druhý gól hostí 0:2. To už je pro nás horší, ale kluci se stím nechtějí smířit! Soupeř začíná šetřit síly a zdržovat hru. To nám vůbec nevyhovuje. V průběhu hry dochází i k několika strkanicím, zejména vyprovokovaných naším soupeřem. Čas běží a cheme dát gól! To se nám podařilo až v 86. minutě, když při průniku do vápna je faulován Stromecký a rozhodčí ukázal na penaltu. Krásně pokutový kop  proměnil Černý, který "angličanem"snižuje na 1:2. Jak se ukázalo tento gól přišel pozdě. Nejlepší hráči zápasu Janů a Kubeš ženou spoluhráče do útoku na soupeřovu branku, ale už jsme toho moc nestihli. Rozhodčí nenastavil ani minutu a tak jsme podlehli našemu dnešnímu soupeři 1:2. Pochvalu si určitě zaslouží i F. Šimoník za bojovnost a vytrvalost v zákládání útoků. Rozhodčí ani nenastavil čas spotřebovaný na občerstvení hráčů z důvodu horkého počasí. Po sobotních zápasech,které se již odehrály zůstáváme na 9.místě celkové tabulky .

Sestava :  D. Blumentritt, Šimoník, Hauer, Černý, Hoke, Frömmel, Kubeš, Janů, Chmelík, Devátý, Stromecký,- střídal Pekař

trenér: Vladimír Jeníček, asistent: Milan Szabo, vedoucí mužstva: Richard Blumentritt.

Diváků: 95, rozhodčí: Dujsík, ŽK: 2:1 

V sobotu 10.6.2017 - odjíždíme v 7 hodin k zápasu do Chomutova, kde zápas začíná v 10.15 hodin !


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1

Komentáře

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka