Úvod arrow Mladší žáci - U13 arrow FC Nový Bor B - Desná 0:22
Mladší žáci - U13:  FC Nový Bor B - Desná 0:22 Tisk E-mail
29. 03. 2017

V prvním mistrovském jarním utkání jsme se utkali v domácím utkání s družstvem z Desné

Našim klukům jsme po nevydařené podzimní části sezóny naplánovali zimní přípravu proti týmům ze stejně starými ročníky 2005-06 aby taky poznali pocit vítězů a trochu si spravili náladu po sérii porážek z podzimu. Některé zápasy v přípravě kluci zvládli odehrát slušně a tak jsme byli zvědaví, jestli se jim podaří přenést to dobré z přípravy do prvního mistrovského utkání, ve kterém jsme přivítali tým z Desné.
Bohužel hned od první minuty bylo vidět, že naše pokyny, co se týče hlídání hráčů, pohybu na hřišti atd. vzali za své, a když jsme už v 16. minutě prohrávali 9:0 bylo v podstatě po zápase a soupeř si odvezl zcela zaslouženě tři body.