Úvod arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR – TRATEC VILÉMOV 1:3(1:0)
Muži A:  FC NOVÝ BOR – TRATEC VILÉMOV 1:3(1:0) Tisk E-mail
27. 02. 2017

Dnes jsme sehráli na domácím hřišti předposlední přípravný zápas. Už na nás čeká jen poslední prověrka příští týden v sobotu opět v Novém Boru.

Z naší strany jsme nezačali špatně a už v 6. minutě jsme šli to vedení, když rychlou a kolmou přihrávku dopředu převzal Kubeš, který poslal pěkný centr do vápna hostí na Stromeckého, který pak hlavičkou překonal brankáře hostí Vaňáka 1:0. Také v dalším průběhu prvního poločasu jsme se snažili přidat další branku, ale soupeř dobře bránil a tak se skóre neměnilo. Postupem času náš dnešní soupeř našel recept na naši hru, hráči hostí začali napadat naše hráče a tím jim znesnadnili rozehrávku a kombinační hru. To nám začalo dělat problémy. Hráči hostí také začali lépe kombinovat.

Do druhého poločasu naši trenéři vystřídali a do hry se zapojili hráči z lavičky. V 50. minutě jsme dali soupeři šanci skóre vyrovnat pořádnou hrubkou v obraně a toho využil hráč hostí Tlapák a srovnal skóre utkání na 1:1. V 69. minutě jsme rozehráli dobrou útočnou akci, ale Chmelíkovu střelu pod břevno dokázal Vaňák vyrazit na horní tyč branky. Následně však přišel protiútok hostí, který byl zakončen střelou po zemi. Brankář Král míč neudržel v rukavicích a Tlapák dorážkou do prázdné branky dostal mužstvo hostí do vedení 1:2. Naši hráči se snažili o vyrovnání za cenu více otevřené obrany, a to se nám tentokrát nevyplatilo. Gól jsme nedali, ale naopak v 75. minutě se hráči hostí dostali do přečíslení naší obrany a Krasnický zvýšil na 1:3 pro hosty.

Dnes nám vázla kombinace a bránění. Navíc naši hráči vyrobili řadu chyb a to ve všech řadách. Asi není na škodu, také prohrát v přípravě a to lepší si nechat na mistrák.

Rozhodčí: Tykva

40 diváků

Sestava: D.Blumentritt, (46.Král), Mach, Hauer, Černý, Hoke, Vomáčka, Kubeš, Broschinský, Janů, Frömmel, Stromecký, Chmelík, Devátý, Šimoník, Pekař,

trenér: Vl.Jeníček, asistent: M.Szabo, vedoucí mužstva: R. Blumentritt

V sobotu 4. března 2017 od 11. hodin nás čeká poslední prověrka zimní přípravy divizní mužstvo CHRASTAVY !