Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR – TRATEC VILÉMOV 1:3(1:0)
Muži A:  FC NOVÝ BOR – TRATEC VILÉMOV 1:3(1:0) Tisk E-mail
27. 02. 2017


Dnes jsme sehráli na domácím hřišti předposlední přípravný zápas. Už na nás čeká jen poslední prověrka příští týden v sobotu opět v Novém Boru.

Z naší strany jsme nezačali špatně a už v 6. minutě jsme šli to vedení, když rychlou a kolmou přihrávku dopředu převzal Kubeš, který poslal pěkný centr do vápna hostí na Stromeckého, který pak hlavičkou překonal brankáře hostí Vaňáka 1:0. Také v dalším průběhu prvního poločasu jsme se snažili přidat další branku, ale soupeř dobře bránil a tak se skóre neměnilo. Postupem času náš dnešní soupeř našel recept na naši hru, hráči hostí začali napadat naše hráče a tím jim znesnadnili rozehrávku a kombinační hru. To nám začalo dělat problémy. Hráči hostí také začali lépe kombinovat.

Do druhého poločasu naši trenéři vystřídali a do hry se zapojili hráči z lavičky. V 50. minutě jsme dali soupeři šanci skóre vyrovnat pořádnou hrubkou v obraně a toho využil hráč hostí Tlapák a srovnal skóre utkání na 1:1. V 69. minutě jsme rozehráli dobrou útočnou akci, ale Chmelíkovu střelu pod břevno dokázal Vaňák vyrazit na horní tyč branky. Následně však přišel protiútok hostí, který byl zakončen střelou po zemi. Brankář Král míč neudržel v rukavicích a Tlapák dorážkou do prázdné branky dostal mužstvo hostí do vedení 1:2. Naši hráči se snažili o vyrovnání za cenu více otevřené obrany, a to se nám tentokrát nevyplatilo. Gól jsme nedali, ale naopak v 75. minutě se hráči hostí dostali do přečíslení naší obrany a Krasnický zvýšil na 1:3 pro hosty.

Dnes nám vázla kombinace a bránění. Navíc naši hráči vyrobili řadu chyb a to ve všech řadách. Asi není na škodu, také prohrát v přípravě a to lepší si nechat na mistrák.

Rozhodčí: Tykva

40 diváků 

Sestava: D.Blumentritt, (46.Král), Mach, Hauer, Černý, Hoke, Vomáčka, Kubeš, Broschinský, Janů, Frömmel, Stromecký, Chmelík, Devátý, Šimoník, Pekař,

trenér: Vl.Jeníček, asistent: M.Szabo, vedoucí mužstva: R. Blumentritt

 

V sobotu 4. března 2017 od 11. hodin nás čeká poslední prověrka zimní přípravy divizní mužstvo CHRASTAVY !

 


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 5 / 5 komentářů

Bor - Vilémov

od: Fanda Vilémova (Guest) 27-02-2017 15:47

Bor - Vilémov

od: Fanda Vilémova (Guest) 27-02-2017 15:47

Pane Obrovský možná by stálo za úvahu trochu pochválit i Vilémov, že to byl třeba oproti Kamenicí apod. kvalitní soupeř, co vy na to ? Tím by ta prohra nemusela tak mrzet. Jinak vše ok, držíme palce v divizi a vy nám v KP.

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...

referát

od: Fanda (Guest) 27-02-2017 15:46

referát

od: Fanda (Guest) 27-02-2017 15:46

Pane Obrovský možná by stálo za úvahu trochu pochválit i Vilémov, že to byl třeba oproti Kamenicí apod. kvalitní soupeř, co vy na to ? Tím by ta prohra nemusela tak mrzet. Jinak vše ok, držíme palce v divizi a vy nám v KP.

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...

referát

od: Fanda (Guest) 27-02-2017 15:46

referát

od: Fanda (Guest) 27-02-2017 15:46

Pane Obrovský možná by stálo za úvahu trochu pochválit i Vilémov, že to byl třeba oproti Kamenicí apod. kvalitní soupeř, co vy na to ? Tím by ta prohra nemusela tak mrzet. Jinak vše ok, držíme palce v divizi a vy nám v KP.

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...

referát

od: Fanda (Guest) 27-02-2017 15:46

referát

od: Fanda (Guest) 27-02-2017 15:46

Pane Obrovský možná by stálo za úvahu trochu pochválit i Vilémov, že to byl třeba oproti Kamenicí apod. kvalitní soupeř, co vy na to ? Tím by ta prohra nemusela tak mrzet. Jinak vše ok, držíme palce v divizi a vy nám v KP.

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...

referát

od: Fanda (Guest) 27-02-2017 15:46

referát

od: Fanda (Guest) 27-02-2017 15:46

Pane Obrovský možná by stálo za úvahu trochu pochválit i Vilémov, že to byl třeba oproti Kamenicí apod. kvalitní soupeř, co vy na to ? Tím by ta prohra nemusela tak mrzet. Jinak vše ok, držíme palce v divizi a vy nám v KP.

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...Přidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   mXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3