Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FK LITOMĚŘICKO – FC NOVÝ BOR -2:1 (1:0) Tisk E-mail
20. 02. 2017


K dalšímu přípravnému utkání si nás pozval účastník ČFL FK Litoměřicko na umělý trávník do Brozan, kde se odehrál další zápas zimní přípravy.

Také domácí mužstvo zkouší různé hráčské varianty a mají k tomu dost možností díky širokému kádru hráčů. Naše výprava to měla dnes o hodně složitější. K zápasu dnes měl trenér Jeníček jen jedenáct hráčů. Chyběli z důvodu nemoci, zranění, či pracovní povinnosti: brankář Blumentritt a hráči Hauer,  Šimoník, Frömmel, Sluka, I.Blumentritt. V Brozanech bylo dnes také předjaří, žádný sníh a teplota nad 0. Vstup do zápasu jsme neměli moc dobrý a už ve 2. minutě nás domácí střelec Faust zaskočil, když si klidně prošel až do vápna a bez problému zakončil 1:0. To dalo domácím hráčům křídla a chtěli v gólovém tažení pokračovat. Naše hra se po pár m minutách zlepšila a v 6. minutě Chmelík poslal po křídle Kubeše a ten pak poslal pěkný centr před branku. Tam byl připravený Stromecký. ale k překonání domácího gólmana chyběla jen trocha štěstí.  Další minuty zápasu ukázaly, že třetí liga se hraje hodně rychle a tak jsme čelili i několika dalším útokům domácích, ale v naší brance se stál mladíček Král, který několika skvělými zákroky podržel naše mužstvo. Našim hráčům se  také dařilo zakládat velmi pohledné fotbalové akce, jen jim chybělo přesnější, nebo rychlejší zakončení k překonání velmi dobrého gólmana domácích.  Ve 26. minutě opět zaúřadoval Král, když vyrazil nohou prudkou střelu domácího hráče. Z naší strany měl pak gólovou šanci Pekař.

Do druhého poločasu domácí trenéři udělali několik změn v sestavě. Začátek 2. poločasu vyšel lépe domácím a byl to opět domácí střelec Faust, který hned ve 46. minutě vyzrál nad naší obranou a po opakované střele vstřelil druhý gól zápasu 2:0. Naše ofenzíva se začala zlepšovat a v 53. minutě jsme mohli snížit náskok domácích, když po pěkné střele z dálky se míč odrazil od tyče domácí branky. Střelcem byl Broschinský. Pak se také předvedli domácí hráči, kteří trefili horní konstrukci naší branky. Ale náš boj o snížení náskoku domácích pokračoval a v 62. minutě jsme se konečně dočkali, po rychlé a pohledné akci našich hráčů Macha a Kubeše. Kubeš poslal centr před branku a Pekař zakončil střelou pod horní tyč 2:1. A nedlouho poté mohlo přijít i vyrovnání, ale Pekař po podobné akci netrefil branku a míč se snad otřel o horní tyč branky domácích. Pak zase domácí hráč netrefil zblízka naší branku. A když domácí brankář v závěru chytil trestný kop Broschinskému, skóre se nezměnilo a pro nás to znamená první porážku v zimní přípravě. Fotbal se hrál pěkný, rychlý a v osobních soubojích nekompromisní.  Diváků: 20

Naše sestava: Král, Mach, Černý, Hocke, Janů, Broschinský, Kubeš, Chmelík, Devátý,  Pekař, Stromecký

Trenér: Vl. .Jeníček , asistent M. Szabo.

Další příprava v domácím prostředí:

Středa : 22. 2. 2017 v (17.3o) 18. hod. zápas Č.Kamenice

Sobota : 25. 2. 2017 ve 13.oo hod. přípravný zápas – STAP Tratec VILÉMOV


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1

Komentáře

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka