Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR –VELKÉ HAMRY 3:2(2:1)
Muži A:  FC NOVÝ BOR –VELKÉ HAMRY 3:2(2:1) Tisk E-mail
13. 02. 2017

V sobotu 11.2.2017 pokračovala zimní příprava našich fotbalistů dalším zápasem a naším soupeřem nám byl fotbalový klub z V. Hamrů, účastník krajského přeboru LKFS. K jeho vystoupení lze poznamenat, že hráči podali velmi dobrý, disciplinovaný výkon a měli velmi dobře organizovanou hru.

Náš celek dnes postrádal několik hráčů z důvodu nemoci a nebo zranění a to Šimoníka, Pekaře, Krále,  Hauera a Janů. Svoje fotbalové umění naopak zkoušel J. Frömmel. Naše hra od počátku zápasu nepostrádala kvalitu.  Dostávali jsme se také do šancí, ale zakončení vázlo. Na první gól čekalo asi 30 diváků až do 20. minuty, když se pohotovou střelou trefil Chmelík. Po několika minutách soupeř vyrovnal na 1:1, když využil okénko v naší obraně. První poločas jsme dokázali gólově zvrátit na naší stranu, když se z trestného kopu trefil Broschinský 2:1. Škoda bylo, že jsme z některých šancí, nepřidali další zásah.

Ve druhém poločase jsme opět aktivnější a na hostující branku valíme jeden útok za druhým. Chybí to hlavní, trefit branku. Většina našich pokusů o zakončení končí vedle branky hostí, nebo v rukách brankáře hostí, který předváděl některé velice pěkné zákroky. V 50. minutě jsme své vedení zvýšili na 3:1, to když přesně zamířil opět Chmelík. V 60. minutě hosté korigují výsledek na 3:2, když jsme měli v obraně další okénko. Ale je to příprava a výborné bylo, že jsme si připravili i další šance a hráli jsme kombinační fotbal. Do konce zimní přípravy nás čekají ještě tři zápasy a o prověření si řeknou i dnešní naši marodi.

Rozhodčí: Bahník

Diváků: 30

Sestava : Blumentritt,Mach.Hoke,Černý,Vomáčka,Kubeš,Chmelík,Broschinský, Frömmel, Devátý,Stromecký

trenér: Vl. Jeníček asistent: Milan Szabó

V sobotu 18. února 2017 hrajeme v Brozanech zápas proti Litoměřicku  od 13. hodin.