Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR -SK MNICH.HRADIŠTĚ -1:0 (0:0) Tisk E-mail
23. 01. 2017

Další týden tréninků při kterých je počasí vhodné spíše pro pro zimní sporty, než-li pro fotbal, a tak to fotbalisti v této době nemají lehké! Ale po týdnu mrazů se zápas už hrál při  příjemnější teplotě, která se pohybovala kolem 0. Naší zimní přípravu tentokrát přijel prověřit účastník Středočeského krajského přeboru SK Mnichovohradišťský klub.

Mužstvo, které hraje velmi slušný fotbal a vždy dokáže prověřit soupeře. Trenérem je otec našeho hráče J. Broschinského. Do zápasu jsme vstoupili útočně a převzali iniciativu zápasu. Hosté čelili několika dobrým útočným akcím. Gólem však neskončily a soupeř stačil  nebezpečí zlikvidovat. Také po rohových kopech bylo blízko ke gólu, ale  žádná akce se gólově nezdařila. Ve 25. minutě prověřil hostujícího brankáře Chmelík nebezpečnou střelou, ale opět to gólem nekončilo. Největší příležitost prvního poločasu přišla ve 43. minutě, když Chmelík prostrčil míč do vápna Broschinskému, který se pokusil obejít brankáře, ale ten jeho úmysl vystihl a bylo po šanci.

Do druhého poločasu dostali příležitost v zápase hráči z lavičky Kubeš a  Hocke. První část druhého poločasu byla převaha na naší straně, ale pak se začali prosazovat hosté, kteří si vytvořili několik slibných přiležitostí ke vstřelení branky, ale žádná nebyla využita. V 71. minutě udělal chybu náš brankář Szabo, když zaváhal s odkopem míče a při tom ještě fauloval. Penaltu hostující exekutor napálil do horní konstrukce branky. V dalším průběhu hry si zase vytvořili šance naši hráči a dali také, po pěkných akcích tři góly, ale bohužel nebyly uznány pro ofsajdy. Gólu jsme se ale nakonec dočkali. Pěknou kombinační akci přerušili zadáci mužstva hostí nedovoleným způsobem a rozhodčímu nezbylo nic jiného než odpískat pokutový kop v 87. minutě utkání. Ten bezpečně proměnil Broschinský a dostal nás do vedení 1:0. Protože do konce utkání se již nic vážnějšího před oběma brankami neudálo, tak to byl i konečný výsledek tohoto přátelského utkání.

Sestava : Szabo, Devátý, Černý, Hauer, Vomáčka, Mach, Broschinský, Chmelík, Sluka, Pekař, Stromecký,- Kubeš,Hocke, dnes omluveni: Šimoník,Blumentritt,Svoboda,Král,

trenér: Vl.Jeníček.

Další přípravný zápas sehrajeme v sobotu 28.ledna 2017 od 11 hodin doma proti Slovanu HRÁDEK nad Nisou