Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow Fotbalový turnaj starších žáků v Novém Boru
Starší žáci - U15:  Fotbalový turnaj starších žáků v Novém Boru Tisk E-mail
22. 12. 2016

V sobotu 10.12.2016 se ve sportovní hale u koupaliště odehrál fotbalový turnaj starších žáků.

Turnaje se zúčastnili tyto družstva: FC Nový Bor A, Loko Česká Lípa, SK Chřibská, SK Skalice, FK Cvikov, FC Nový Bor B

Turnaj se hrál systémem každý s každým,takže se všechna družstva setkala v přímém souboji.

Sestava FC Nový Bor A:  Bret Matěj, Kalenda Jakub, Šešina Jan, Demeter Milan, Malič Marek, Rudinský Daniel, trenér Bret Petr, asistent Kalenda Michal, vedoucí Uhlíř Milan

Sestava FC Nový Bor B: Uhlíř Filip, Šolc Tomáš, Funke Alex, Žiga Matěj, Myška Michal, Chalupský Dan, trenér Bret Petr, asistent Kalenda Michal, vedoucí Uhlíř Milan

Vítězem turnaje se stalo družstvo Lokomotivy Česká Lípa před FC Nový Bor „A“ a třetí Skalicí. Na čtvrtém místě skončil Cvikov, na pátém místě Chřibská a na šestém místě FC Nový Bor „B“.  Nejlepším střelcem turnaje se stal s 10 góly Matěj Bret z týmu FC Nový Bor“A“. Jako nejlepší brankař byl vyhlášen gólman Chřibské. Všechna družstva obdržela diplom, ceny a různé odměny, nejlepší tři družstva získali medaile a pohár.  Poděkování patří všem hráčům za předvedené výkony, rozhodčím, pořadatelům, sponzorům a divákům,kteří přišli kluky podpořit. Za FC Nový Bor P.Bret