Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FC BANÍK SOUŠ – FC NOVÝ BOR 5:0(3:0) Tisk E-mail
21. 11. 2016


K poslednímu zápasu podzimu 15. kola divize B jsme zajížděli v sobotu 19. 11. 2016 do Souše u Mostu a počasí navíc zařídilo, že se zápas hrál na místní umělé trávě (přírodní trávník byl pod vodou).

Naše výprava k zápasu, oproti minulému zápasu, ještě postrádala dalšího hráče a to Sluku (bolesti zad). Zápas se hrál za neustálého deště. Domácí začali velmi aktivně, i když jsme se snažili se s nimi vyrovnat, tak hned při jejich prvním útoku jsme předvedli několik chyb a skončilo to střelou na naší branku a to už ve 3. minutě a brankář Blumentritt lovil míč  ze sítě naší branky. Naše chybování pokračovalo a v cestě domácích přidat další gól zabránil brankář Blumentritt. Nezabránil tomu, ale v 11. minutě po střele domácího Junka 2:0. Velmi aktivně si z našich počínal Stromecký, kterého v jednom případě zastavil jen těsný ofsajd. Druhý průnik Stromeckého zakončený střelou zlikvidoval domácí gólman. Naše hra se i dál utápěla v pomalé práci s míčem a vytváření dalších chyb, které využívali domácí k rychlým útokům na naší branku. Ve 27. minutě rozehrál domácí brankář po zemi kolmici a na naší branku mířili hned tři domácí hráči. Čelil jim jen brankář, který stačil první zakončení vyrazit, ale na dorážku už byl krátký a tak prohráváme 3:0. Pak domácí polevili, ale nám se podařila jen jedna střela na branku domácích, se kterou ovšem domácí brankář moc práce neměl.

Do druhého poločasu jsme vystřídali Devátého a na hřiště přišel Vrabec. Nástup do druhého poločasu byl z naší strany aktivnější.  Také jsme trochu přidali a snažili se více ohrožovat branku domácích, ale naše střelecké pokusy byly opět žalostné a ani jedna střela netrefila branku domácích. V 61. minutě zase domácí trochu přidali a k tomu přidali i další gól z kopačky Kopty 4:0. Hrstka skalních domácích fanoušků si přála „dejte jim bůra“. Hráči domácích je vyslyšeli a v 65. minutě jejich přání splnil Nobst a stanovil tak konečné skóre utkání na 5:0. Došlo ještě v domácím mužstvu k několika střídáním, ale za tohoto stavu se už víc myslelo na konec zápasu. Další gól nepadl a zápas pro nás skončil víc než špatně! Velmi špatná je i další naše bilance. V posledních pěti zápasech, jsme obdrželi 15 gólu a vstřelili jen 2. To je hodně na zamyšlení!

V tabulce jsme skončili po podzimní části na 12. místě se ziskem 19. bodů a skórem 17:30.  V jarní části to bude asi pořádná „honička“ za body, abychom udrželi divizi i pro další ročník.

Dnešní sestava: D. Blumentritt, Šimoník, Černý, Hauer, Mach, Broschinský, Kubeš, Devátý (46.Vrabec), Stejskal, Pekař, Stromecký

Trenér: Vl. Jeníček,asistent: M. Szabo, ved.mužstva: R. Blumentritt.


    

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 32
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 30
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

09.06.2018 - 10:15
29. kolo (Divize B)
FC CHOMUTOV
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

28. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Motorlet Praha
1:2

Komentáře

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka