Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FK METEOR Praha – FC NOVÝ BOR 4:1 (1:0) Tisk E-mail
24. 10. 2016


Během osmi dnů jsme museli odehrát třetí zápas. Dnešní dopolední zápas v Praze byl zahájen v 10,15 hod.

Trenéři postrádali stále ještě zraněného T. Janů. Po zahájení zápasu jsme hned vybojovali míč a měli jsme jej pod kontrolou celé 3 minuty. Domácí hráči však míč vybojovali a dostali se do našeho vápna. Svou snahu korunovali dvěma rohovými kopy, ale naše obrana jim zakončení nedovolila. V dalších minutách se snažíme ohrozit branku domácích, ale naše střely byly velice nepřesné. Až ve 14. minutě poslal míč na branku domácích Sluka, ale domácí brankář byl připraven a střelu zachytil. Ve 29. minutě se nám podařilo zastavit útočnou akci domácích hráčů, ale hned přišla zbytečná ztráta míče. Domácí hráči se dostali do našeho vápna a pohotová střela z úhlu se dostala do naší branky, jejímž autorem byl Fíček, jeden z nejstarších hráčů domácích – 1:0. Náši hráči byli stále na štíru se střelbou, i když na pohled hra nevypadala špatně. Ve 38. minutě mohli domácí své vedení navýšit, když dorážka po trestném kopu skončila vedle naší branky. Víc zajímavého v prvním poločase již nebylo k vidění. Do druhého poločasu nastupujeme s jednou změnou, Sluku vystřídal Pekař. A byl to právě on, kdo se mohl výrazně zapsat do utkání, ale v dobré pozici promáchl nohou kolem míče, před odkrytou brankou domácích. Ve 49. minutě jsme měli další šanci a opět jsme nedokázali dostat míč do branky. V 53. minutě nachytal domácí obranu v nedbalkách Stromecký, který uplatnil svou rychlost, obešel obránce i brankáře, ale nemířil přesně a míč skončil vedle branky domácích. Další minuta už byla pro nás úspěšná. Ve vápně se k hlavičce dostal Broschinský a nedal domácímu brankáři šanci 1:1. Domácí v těchto minutách byli na kolenou a my jsme mohli jít do vedení, když Stromecký opět překonal domácí obranu i brankáře a poslal z dálky míč do prázdné branky. Míč však dostihl hráč domácích, a ve snaze odkopnout míč dodo bezpečí poslal míč na vlastní branku a ten se k naší smůle odrazil od břevna – škoda. Naši hráči mají v této fázi utkání více ze hry a vyvíjejí tlak na domácí obranu. Stromecký se snaží, ale opět mu nevyšlo zakončení. Další útok začínáme od zadu. Hauer kličkuje až na polovinu domácích. Přišla ztráta míče a faul na domácího hráče a domácí mají výhodu trestného kopu.  Na dlouhý nákop míče do našeho vápna si naběhl vysoký domácí hráč Daňhel a z voleje trefuje Blumentritta, od kterého se míč odrazil k Daňhelovi, a pro něj již není problém zasunout míč do naší branky 2:1. V 71. minutě nás domácí opět trestají a Vaněk zvyšuje již na 3:1. V 74. minutě se ještě mohlo skóre měnit v náš prospěch, když se před brankáře domácích i dostal Broschinský, ale trefil jen jeho náruč. V 83. minutě se znovu dostali domácí do našeho vápna a centr proměnil v další gól Fíček 4:1. Zápas tedy skončil vítězstvím domácích v poměru 4:1.

V prvním poločase jsme opravu málo stříleli a tak jsme gól nemohli dát. Ve druhém jsme promarnili a zahodili velké šance.

Sestava : D. Blumentritt, Mach, Svoboda, Hauer (87.Stejskal), Šimoník (75.Vrabec),  Broschinský, Hoke, Kubeš, Sluka (46.Pekař), Stromecký (75.Devátý),

Trenér: Vl. Jeníček, asistent: M. Szabo, vedoucí mužstva: R. Blumentritt,

góly : 29 a 83. Fíček, 68. Daňhel, 71. Vaněk  -  54. Broschinský

žl.k.: 1:1

diváků 112

rozhodčí: Slavíček

V sobotu 29.října 2016 se hraje jíž od 14.3o hodin ! Soupeřem nám bude mužstvo TJ Slovan VELVARY !!!


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. ARSENAL ČESKÁ LÍP 18
13. FK Meteor Praha VIII 15
14. TJ TATRAN Rakovník 10
15. SK Hrobce 5
16. FC Nový Bor 1
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

15. kolo (Divize B)
SK Úvaly
x
FC Nový Bor
6:1

Komentáře

FK SEDMIHORKY – FC NOVÝ...
Na oko
Smutné informovat jen když se daří...
20/02/18 08:48 Více...
Od Fanda FCNB

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Tele
Co tady meleš v čele se mnou... já...
29/01/18 07:10 Více...
Od Suny

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Tele
Co tady meleš v čele se mnou... já...
29/01/18 07:09 Více...
Od Suny

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Názor
Že by měli kluci sestupové problémy...
25/01/18 09:53 Více...
Od Jeníček

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Ostuda
Tenhle tým bude hrát l záchranu v...
22/01/18 18:11 Více...
Od Pavel