Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR – SK Sokol BROZANY- 2:1NP (1:0) Tisk E-mail
03. 10. 2016


Týden utekl jako voda a je tu další mistrák v divizi B již 8 kolo. V soboru 1. 10. 2016 jsme od 16,30 hod. přivítali na našem stadionu soupeře z Brozan.

Je to jako přímo zázrakem, že nás opět přijede prověřit soupeř, který se pohybuje na čele tabulky. Tentokrát to je soupeř, který v minulém ročníku hrál ČFL. Opravdu silný soupeř. Dnešní naše klubové zázemí narušilo několik věcí. První onemocnění špílmachra L. Kubeše, T.Janů zaskočila nepříjemná událost v rodině a další problém u hráče Pekaře - zranění z minulého zápasu v Č. Brodě. Hráčská pomoc přišla v podobě uzdraveného J. Broschinského. Jak později ukázal průběh zápasu, bylo důležité, jak trenéři postavili mužstvo k zápasu. Soupeř o našich problémech věděl, a možná nás i trochu podcenil. Zápas začal z obou stran vyrovnaně. Hezky fotbalově to zkusil Sluka, ale přišel o míč. Ve 4. minutě získal soupeř přímý volný kop, ale naše zeď stále pevně na svém místě. V zápětí to soupeř zkouší přes mladého Sluku a daří se jim, ale při bránění se naši hráči velmi dobře zastupují. V 8. minutě pálí na soupeřovu branku Broschinský. Útočný pokus zkusil také Mach, ale třetí narážečka nám nevyšla. Našim se hra daří a Stromecký předvedl rychlé protiútoky, když přešel přes několik protihráčů. A to přes víc jak půl hřiště, ale nezakončil přesně. Pak máme výhodu trestného kopu a Broschinského rána trefila přimo zeď Brozan. A to v této době zápasu přicházely i další naše příležitosti. Ve 25. minutě je faulován Mach za což soupeř dostal žlutou kartu. Ve 32. minutě Broschinský prostrčil míč mezi obránce Brozan a dopředu jde Stromecký. Bohužel zastavil ho v dobré posici ofsajd. Soupeř trošíčku víc drží míč, ale naši hráči vyrovnávají hru bojovností. U nás přichází další problém zdravotní potíže hlásí Sluka a tak střídáme na jeho místo nastupuje Stejskal. Blíží se poločas! Ve 40. minutě jsme hostům ve vápně několikrát pořadně zavařili a po centru z pravé strany se míč dostal až k úplně volnému Černému, který prudkou střelou z 10 m po zemi trefil přesně 1:0. Hosté z Brozan do druhého poločasu střídají. Ze hry odstupuje například Jiří Stehlík (odchovanec Varnsdorfu a asi před 9-ti lety co by ještě dorostenec hrál za nás v N.Boru). Ve druhém poločase nás soupeř hodně přitlačil, a jeho úsilí přineslo v 51. minutě úspěch v podobě vyrovnávací branky, o kterou se postaral Studecký - 1:1. Hosté vycítili, že by mohli hrát o vítězství a ještě přidali. Na naší straně jsme museli přidat bránění, ale také pokračovat v útočné činnosti. Začalo také přibývat faulů na obou stranách a k tomu přidal rozhodčí i žluté karty. Utkání mělo vrchol. Divákům se zápas líbil a výborně fandili. V závěru řádného času zápasu se začalo na obou stranách myslet na remízu. Ještě se využilo i střídání. U nás přišel na hřiště také mladý Vrabec. Když už žádný gól nepadl, šlo se na penaltový rozstřel. A zase se bylo na co dívat. První série obě strany proměnily. Ve druhé naše střela nad branku. Soupeř vede 1:2. Další neproměnil soupeř ani náš hráč. Soupeř nedal a za nás Bluma proměnil. Další série Vrabec dal a také Brozany se trefily. Také Šimoník věděl kam to dát a stejně odpovídají Brozany. Pak přichází vrchol rozstřelu soupeř rána nad branku a Svoboda vystřelil druhý bod zápasu! A radosti plného stadionu !

Pro nás to sedmý zápas v řadě, který jsme neprohráli a celkově máme 15 bodů a 5. místo tabulky divize B!

Sestava: D. Blumentritt, Šimoník, Svoboda, Černý, Mach, Hauer, Broschinský, Devátý, Hoke, Sluka, Stromecký,- střídaní 35. Stejskal za Sluku, 86. Vrabec za Stromeckého

Trenér: V. Jeníček, asistent M. Szabo, ved.mužstva  R. Bluemntritt.

Góly :   41. Černý     - 51. Studecký

žl.k. : 5:6

diváků 130

rozhodčí: Raplík Lukáš

Přiští neděli 9.října 2016 jedeme do Úval kde zápas začíná v 16 hodin odjezd je ve 13.oo hod.


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka