Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FC Nový Bor – FK Brniště/V.Valtínov 2 : 0 ( 0 : 0 )
Starší žáci - U15:  FC Nový Bor – FK Brniště/V.Valtínov 2 : 0 ( 0 : 0 ) Tisk E-mail
12. 06. 2016


Poslední mistrák tohoto ročníku na domácí půdě jsme hráli v neděli proti Brništi. Soupeř nás naposledy doma obral o bod a tak do toho jdeme s odhodláním rozhodně vyhrát a předvádět daleko lepší hru. To se nám i daří a v první půli máme velký tlak, kdy Brniště nepřešlo přes půlící čáru. Znovu nás však trápí naše největší bolest – neproměňování šancí. Těch bylo tentokrát dost a dost, ale většinou hodně nepřesných. Výrazná převaha nemá gólové vyjádření, poločasový stav je 0:0.

O přestávce nabádá trenér kluky k pohotovějšímu či agresivnějšímu zakončení pokud možno po zemi. Bohužel je to i po přestávce úplně stejné a hráči si doslova zahrávají s duševním zdravím trenérů. To co dokážeme nedat je trestuhodné. Snad největší šanci asi deset minut před koncem, kdy stačilo nastavit nohu a nasměrovat balón do prázdné branky, spálil Gurra. Potom Brniště podniká ojedinělý výpad na naší polovinu, když se řítí volný hráč sám na naší branku. Náš brankář Vyšín skvěle vybíhá a vyráží střelu na roh. Nedáš dostaneš se naštěstí potvrdilo za chvilku na druhé straně, když Engelhart kombinuje se Skočdopolem a Engy konečně trefuje přízemní střelou na 1:0 (67´). V poslední minutě kombinuje Skočdopole s Bretem a Marian Demeter střílí opět po zemi na 2:0. Uf – sudí píská konec a doslova protrápené vítězství je doma.

Zápas, ve kterém jsme naší výraznou převahu nedokázali přetavit v daleko „lehčí“ a hlavně výraznější vítězství. Možností jsme měli až dost, což musíme hodnotit pozitivně. Za nasazení a bojovnost si všichni kluci včetně Jakuba Kalendy a Matěje Breta zaslouží pochvalu !!!

Sestava: Vyšín - Gurra, Dvořák T., Malič, Skočdopole, Engelhart, Žiga, Demeter Marian, Svoboda , Demeter Milan, Bret, Kalenda, Dvořák F.

Branky : Engelhart, Demeter Marian
Rozhodčí : German Robert Diváků : 5
Trenér : Martin Jankovský, Rudolf Horák
Vedoucí dr.: Ladislav Džavík

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3