Úvod arrow Dorost - U19 arrow FC NOVÝ BOR – RSKM Tanvaldsko 5:0 (3:0)
Dorost - U19:  FC NOVÝ BOR – RSKM Tanvaldsko 5:0 (3:0) Tisk E-mail
30. 05. 2015

Poslední domácí mistrovské utkání jsme odehráli na hlavním hřišti našeho stadionu.

Už ve 2.min. je ve vápně faulován R.Šimon a z penalty nás posílá do vedení M.Spilka – 1:0. Hned o minutu později se po pěkném centru M.Spilky trefuje hlavou na zadní tyči R.Engelhart – 2:0. A když se pak v 10.min. po rohovém kopu prosazuje opět hlavou Vašíček, vypadá to na jednoznačný zápas. V dalším průběhu, ale zřejmě pod vidinou jasného vedení, přenecháváme soupeři iniciativu a i on se několikrát dostává před naší branku.I my máme šance, ale bohužel se do konce poločasu již neprosazujeme (J.France, M.Spilka, T.Fanta).
ImageImageImage
Do druhého poločasu vstupujeme velmi zakřiknutě a pokračujeme tak v našem herním trápení, které nás provází celou jarní část. Nikdo nechce hrát, většinou míče pouze nakopáváme a kazíme i lehce hratelné přihrávky. Soupeř má většinou míč na svých kopačkách, ale naštěstí je před naší brankou bezzubý. Až v 70.min se dostává s míčem na vápno M.Spilka a trefuje šibenici – 4:0. O deset minut později si pak po rohovém kopu dávají hosté vlastní gól a uzavírají tak výčet dnešního utkání.
My jsme dnes po dlouhých pěti zápasech bodovali a vyhráli, ale herní projev bychom se představovali úplně jinak. Příští týden nás čeká poslední utkání v soutěži a pokud budeme chtít v příštím ročníku KP dorostu hrát důstojnou roli, čeká hráče v letní přestávce hodně tvrdé práce.

Góly: Spilka 2 (1p), Engelhart, Vašíček, vlastní
Rozhodčí: Klimt, Folk, Vágner
Diváků: 20

Sestava: Reitmajer – Tobrman, Fanta, Vašíček, Molnár (55.Holubec), - Engelhart, Janda, Spilka, Šimon - Doubrava (80.Brejcha), France

Trenéři: Hynek Vrabec, Dušan Ješeta     Ved.mužstva: LadislavHrubý