Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FK Sedmihorky - FC Nový Bor / Loko Č. Lípa 0 : 3 ( 0 : 1 )
Starší žáci - U15:  FK Sedmihorky - FC Nový Bor / Loko Č. Lípa 0 : 3 ( 0 : 1 ) Tisk E-mail
11. 10. 2014

Další venkovní utkání jsme odehráli v sobotu v Sedmihorkách. Hrálo se opět za příjemného podzimního sluníčka. Pří absenci všech našich možných brankářů se do branky po delší době postavil Mára Skořepa a i za pomoci obrany odchytal výborný zápas.Také v brance domácích musel brankáře nahradit hráč z pole a při mnoha zákrocích to bylo znát. V duchu předchozího vítězného utkání je to Bor,kdo dobře kombinuje a určuje tempo hry. Chtělo to ještě více střílet, domácí branař se štěstím vytáhl několik našich povedených pokusů. Ve 27´už ale nestačil na střelu Lupšáka pod břevno a míč si srazil do branky 0 : 1. Soupeř se také pouští do útoků, avšak vše opět řeší celkem s přehledem naše obrana.Po změně stran ještě přidáváme plyn a přicházejí také góly. Ve 41´po naší kombinaci před velkým vápnem domácích přihrává France na Bukáčka, střela a je to 0 : 2. Hned za dvě minutky pálí na branku Lupšák a vyražený balón vrací do branky France 0 : 3. Po pár minutách končí míč i v naší síti, ale pro odmávaný ofsajd nebyl gól uznán. Přes urputnou snahu obou mužstev už se skóre nemění a tak si po výborném výkonu odvážíme další tři cenné body z venkovního hřiště.

Velice těžké utkání s mnoha kvalitními individuálními výkony. Znovu je nutné ocenit týmový duch a odhodlání zvítězit. Jediné co lze možná dnes vytknout, je - a ne jenom dnes - malý počet střel na branku soupeře. Chce to prostě místo třetí kličky jít do zakončení !

Sestava : Skořepa – Husák, Živný, Nguyen, Džavík, Lupšák, Svoboda,