Úvod arrow Mladší přípravka arrow FC NOVÝ BOR - FK ARSENÁL Č. LÍPA „B“ 4 : 5 ( 0 : 2 , 2 : 0 )
Mladší přípravka:  FC NOVÝ BOR - FK ARSENÁL Č. LÍPA „B“ 4 : 5 ( 0 : 2 , 2 : 0 ) Tisk E-mail
04. 06. 2012

Za hezkého počasí jsme na naší umělé trávě hráli prestižní utkání s mužstvem z České Lípy. Po posledních pěti vítězstvích jsme věřili, že odčiníme porážku na hřišti našich dnešních hostů.

NASTOUPILI - JANAČÍK, KOŠŤÁK, BRET, ŠEŠINA, UHLÍŘ, VOJÁČEK, RYBÁŘ, KAŠPAR A BRODSKÝ.

BRANKY  -  2 x KOŠŤÁK, ŠEŠINA  A BRET

V prvních patnácti minutách jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale hosté proměnili, na rozdíl od nás, své šance a tak zaslouženě vedl 0 : 2.

O přestávce jsme si některé věci vyříkali a v druhé části utkání jsme dvěma brankami Košťáka vyrovnali – 2 : 2. Kluci byli v tuto dobu důraznější v osobních soubojích, bojovali a hráli na hraně svých možností. Posledních patnáct minut byl boj, jaký se v těchto derby utkáních vždy líbí. Hosté šli do vedení 2 : 3, ale Bret s trestného kopu vyrovnal – 3 : 3. Po chbě v obraně opět prohráváme – 3 : 4, ale pěknou střelou vyrovnává Šešina – 4 : 4. Možná jsme měli pocit, že hosty dorazíme, ale opak byl pravdou. Hezká kombinace českolipských je opět dovedla k vedení – 4 : 5. Posledních 5 minut hrajeme s otevřenou obranou a zkoušíme aspoň vyrovnat. Máme šance, ale i trestný kop Janačíka končí na břevně.

Utkání bylo vyrovnané, ale musíme uznat větší fotbalovost hostů a někdy trochu křeč v našich šancích. Remiza by byla pro naše kluky vítězstvím, protože jsme proti minulým utkáním, méně kombinovali, méně si nahrávali a i to štěstí bylo více u lipáků.