Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Mladší přípravka arrow FC NOVÝ BOR - FC LOKO ČESKÁ LÍPA 7 : 4 - ( 2 : 1 , 1 : 1 )
Mladší přípravka:  FC NOVÝ BOR - FC LOKO ČESKÁ LÍPA 7 : 4 - ( 2 : 1 , 1 : 1 ) Tisk E-mail
19. 06. 2011


   V posledním mistrovském utkání jsme hostili mužstvo, které bylo v tabulce o místo před námi. Jenom vítězstvím jsme se mohli dostat na medailové pozice v OP mladších přípravek. Vše jsme vítězství podřídili a do utkání nastoupili s velkou bojovností.

HRÁLI – JANAČÍK, BRODSKÝ, BRET, ULRICH, KOŠŤÁK,

ENGELHART, UHLÍŘ, DŽAVÍK, MALIČ A ULRICH.

BRANKY  -  2x MALIČ, ULRICH, KOŠŤÁK, DŽAVÍK, BRET A VLASTNÍ.

Image 

    První patnáctiminutovka přinesla více bojovnosti než fotbalu, ale vedení jsme se ujali my, když tvrdou střelu Maliče, neudržel brankař hostů – 1 : 0. Vedení nám dlouho nevydrželo a hosté lehce vyrovnali nejlepším hráčem hostů – Černý – 1 : 1, přesto jsme se opět dostali do vedení, když svojí důslednou hrou do obránců zakončoval Košťák – 2 : 1.

   V druhé části jsme zvýšili skóre po ruce hostí a následném pokutovém kopu, který bezpečně proměnil

Bret – 3 : 1. Hra byla stále vyrovnaná, hosté měli šance a tak jen výborné zákroky brankaře Janačíka nás držely ve vedení. Jenže přišla hrubá chyba obrany a hosté lehce snížili – 3 : 2.

Image 

   Do poslední části se v úvodu výborně zapsal Malič, který nejdříve za hry trefil břevno, ale pak z trestného kopu zvýšil – 4 : 2. Jenže pak přišla hrubka v obraně a hosté opět snížili – 4 : 3.

Dalekonosná střela Džavíka zapadla za brankaře hostů – 5 : 3 a vlastní branka hostů nás nakopla na hezké vedení – 6 : 3. Pak se ještě prosadil po trestném kopu Ulrich – 7 : 3, ale poslední slovo měli hosté, kteří už jen snížli na konečných – 7 : 4.

Image 

   Za vítězství a bojovnost si zaslouží pochvalu všichni hráči, vítězství nás posunulo na „bednu“ a to jsme si před více jak půl rokem nedokázali představit. Kluci se fotbal teprve učí, ale věříme, že toto umístění je nabudí k další tréninkové práci a tím i k dalším dobrým výsledkům. V následujících víkendech ještě absolvujeme dva turnaje pro ml. přípravky ( Semily, Česká  Kamenice ) a pak si uděláme celý červenec volno, abychom se 1. 8. 2011 v pondělí sešli na prvním tréninku před novou sezónou.

  

 

                TRENÉR  -  DUCHÁČ  VLADIMÍR

                VEDOUCÍ MUŽSTVA  -  UHLÍŘ MILAN


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3