U11 – Finálový turnaj LKFS – Liberec – 4. místo

V neděli 17.3. jsme se starší přípravkou odehráli finálový turnaj libereckého kraje ve Sport parku v Liberci. Na turnaj byly pozvány dva týmy z každého okresu libereckého kraje + Slovan Liberec a Arsenal Česká Lípa. Skupinovou fázi jsme začali velmi dobře – 2 výhry, poté jsme přišli v posledních sekundách zápasu o body s Arsenalem, ale v posledním zápase jsme opět vyhráli a zajistili si první místo ve skupině.

V semifinále na nás čekal domácí Slovan Liberec, ale bohužel se nám zápas vůbec nepovedl, hráči Liberce byli ve všech směrech lepší a „nasypali nám gólů jako máku“. Na závěr nás čekal duel o bronz proti týmu Sokol Kokonín. Na obou týmech už byla vidět únava, ale každý si chtěl na krk pověsit bronzovou medaili a tak to byl boj až do konce. Nicméně po naší chybě jsme dostali trochu laciný gól a síly na vyrovnání už nebyly. Nutno dodat, že soupeř byl o trochu více aktivnější a tak je výsledek spravedlivý.

Naše hráče chválím za předvedený výkon a výbornou reprezentaci našeho klubu.

góly: Studnička 4, Machara 2, Merenus, Zifčák
sestava: Hančínová, Machara, Studnička, Zifčák, Červenka, Vlk, Urban, Merenus
trenéři: Štercl David, Červenka Jan
ved.mužstva: Hančín Radim

skupina FC N.Bor : Železný Brod 2:0
skupina FC N.Bor : Doubí 3:1
skupina FC N.Bor : Arsenal Č.Lípa 1:2
skupina FC N.Bor : Horní Branná 2:1
semifinále FC N.Bor : Slovan Liberec 0:7
o 3.místo FC N.Bor : Kokonín 0:1

 

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE
1. Slovan Liberec
2. Sokol Doubí
3. TJ Sokol Kokonín
4. FC Nový Bor
5. Arsenal Česká Lípa
6. FK Stráž p.R.
7. Sokol Horní Branná
8. FK Přepeře
9. FK Železný Brod
10. Slovan Frýdlant
Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (3 hlasování, průměrné hodnocení: 93,33%)
Loading...