U17 – FC Nový Bor : Vesec/Kr.Studánka 1:2 (0:2)

První mistrovské utkání nové sezóny mají za sebou mladší dorostenci. Na domácím trávníku jsme přivítali sdružený tým Vesce a Kr. Studánky. Jelikož máme mladý tým, převážně složený z ročníků 2005 tak se budeme často střetávat se staršími protihráči ročníků 2004 + mohou být tři hráči roč.2003. Ale takto je to každý druhý rok, takže počítáme s tím, že si s tím naši hráči poradí. Ne jinak tomu bylo dnes a naši kluci odehráli velmi slušný zápas, kterému by určitě slušel nerozhodný výsledek a alespoň bod pro nás. Bohužel nám trochu trvalo než jsme se rozkoukali a již v 10. minutě jsme prohrávali 0:2. Trochu ještě bojujeme s marodkou a ještě minulý týden jsme hledali gólmana. A našli jsme ho v našem kádru, protože během minulého víkendu na soustředění jsme „předělali“ středního záložníka Matěje Romanovského na gólmanskou jedničku a dnes ve svém druhém zápase na tomto postu podal velmi dobrý výkon a jeho zásluhou jsme mohli až do konce bojovat o body. Celý zápas jsme sice měli míč více na kopačkách, ale nedařilo se nám proměňovat vyložené šance. Zejména posledních deset minut jsme hráli jen před brankou soupeře, ale míč se nám do branky nepodařilo protlačit. Zápas hodnotíme pozitivně, protože kluci nechali na hřišti všechno a bojovali všichni až do konce. Najdou se určitě věci na které se musíme ještě zaměřit a zlepšit, ale potěšilo nás hlavně to, že se kluci snažili hrát fotbal – zejména ve druhém poločase, který chceme předvádět. Takže dnes pochvala pro celý tým a příští týden v Semilech budeme chtít nějaký ten bodík urvat.

gól a asistence: Majerech (Vičan)

sestava: Romanovský, Fanta, Procházka D., Mach K., Mach V., Valeš, Funke, Mareš, Vičan, Procházka J., Feuereisl, Kašpar, Majerech

trenér: Štercl David

ved.mužstva: Fanta Karel

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (2 hlasování, průměrné hodnocení: 90,00%)