SK Roudnice : FC Nový Bor 2:1 (1:1)

Po dvou týdnech trénování a sbírání fyzické kondice přišel třetí zápas. K němu jsme zajížděli podle dohody na hřiště do Roudnice n. L. (UMT).  Za studeného počasí (asi horší, než kdyby mrzlo) se uskutečnil zápas, který měl v prvé řadě podtext přípravy. Trenér našeho mužstva si zkoušel několik herních variant. Jakou budou mít hodnotu ukáže budoucnost. Domácí celek disponuje mladými hráči a jejich hlavní devízou je pohyb.

Úvodní minuty proběhly v duchu „oťukávání“. Postupně jsme měli lepší útočné akce a z nich několik příležitostí. Čisté konto domácích držel dobrým výkonem brankář. K prvnímu gólu zápasu přispěla střela zpoza vápna, kterou brankář Ticháček stačil vyrazit, ale další dobíhající hráč poslal míč do sítě – 1:0 . O tři minuty později se prosadil ve vápně domácích P. Stromecký a před zakončením byl faulován. Míč si vzal k zahrání pokutového kopu L. Broschinský, velice zkušeně poslal domácího gólmana na jednu stranu a míč umístil do druhé části branky – 1:1.

Druhý poločas vyšel dobře domácímu celku. Domácí útočník se po pravé straně prosadil přes naší obranu a střelou po zemi k tyči vrátil vedení domácím – 2:1. Naši hodně přidali a začali dostávat domácí místy pod silný tlak. Hra byla poměrně i úspěšná, ale střelecky jsme se už neprosadili. Po trestném kopu L. Broschinského domácí brankář s pomocí břevna vyrazil na roh. V závěrečném čase kluci bojovali o vyrovnání (ani přátelák nechtějí prohrávat), ale řekněme to tak, že domácí arbitři to nezvládli. Domácí jsme zatlačili do vápna, kde se odehrálo několik soubojů. Rozhodčí hru nepřerušil, ale když jsme dali gól, neuznal jej se zdůvodněním, že v jiném místě byl faul (!). Celkovým pohledem jsme hráli dobrý fotbal a hodně viditelný byl F. Šimoník.

Gól: Broschinský L.

Sestava: Ticháček 46.(Blumentritt), Šimoník, L.Broschinský, Devátý, Holubec, Sochor, Vacek, Kubeš, Krpata, Šimůnek, Stromecký,  J.Broschinský ml.

Trenér: J.Broschinský st.

Ved. mužstva:  R.Blumentritt

V sobotu 1.2. od 13 hodin hostíme na našem hřišti mužstvo SK Kosmonosy.

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (6 hlasování, průměrné hodnocení: 60,00%)
Loading...