U15 – FC Nový Bor : TJ V.Hamry/Desná 2:3 (2:2)

V nedělním zápase jsme přivítali druhý tým tabulky TJ V.Hamry/Desná. Hostující tým hned od začátku potvrzoval své postavení v tabulce a naši hráči se v úvodních minutách spíše bránili tlaku soupeře. Ale již v sedmé minutě jsme se dostali k zakončení a Lukáš Vičan střílí gól – 1:0. Následně ale stále mají víc míč na kopačkách hosté a ještě během první půle otáčejí stav na 1:2. Nám se nedaří proniknout za obranu soupeře hlavně díky velkému počtu ofsajdových postavení. Ale přeci jen se ještě před cestou do kabin dočkáváme vyrovnání, když nařízenou penaltu proměňuje Romanovský2:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání aktivněji a hned na začátku jsme si vytvořili dvě slibné šance, ale bohužel jsme je neproměnili. Po chvíli ale přišel trest a hosté zvyšují na 2:3. Nicméně do konce zápasu ještě zbývá něco přes dvacet minut a tak se naši kluci snaží o otočení výsledku. V největší šanci cca pět minut před koncem zápasu, jsme ale selhali. Náš hráč v samostatném úniku místo zakončení ještě přihrával a když nás soupeř už do konce zápasu do žádné šance nepustil, tak si odváží všechny tři body. Kluky ale opět chválím, protože podali velmi slušný výkon, ale neproměněné šance nás dnes stáli body. Ještě ale musíme dodat, že soupeř byl kvalitní a měl i více ze hry. My jsme dnes byli pozadu zejména v osobních soubojích a v pomalejším dostupování hráčů, když jsme často dávali hostujícím hráčům hodně prostoru. Dle mého názoru by zápasu asi více slušela remíza, ale nic na plat, soupeř dal více gólů než my a tak si zaslouženě odváží tři body.

góly a asistence: Vičan (Romanovský), Romanovský (pen.)

sestava: Diviš, Seidl, Vičan, Kašpar, Kliment, Myška, Procházka D., Mach K., Valeš, Šauer, Romanovský, Nýdrle, Fanta, Procházka J.

trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk

ved.mužstva: Fanta Karel

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (2 hlasování, průměrné hodnocení: 60,00%)