U15 – SK Semily : FC Nový Bor 1:2 (0:2)

V sobotu jsme se staršími žáky zajížděli na hřiště do Semil, třetího týmu tabulky a zejména doposud neporaženého týmu se kterým ale vždy hrajeme vyrovnané zápasy. Nejinak tomu bylo i v sobotu a na hřišti tak byl k vidění výborný fotbal od obou mužstev. Naši hráči byli po většinu zápasu o něco více na míči než soupeř a i před brankou soupeře jsme byli daleko nebezpečnější. Zejména čtyři minuty před koncem poločasu se nám povedly, když jsme dvakrát skórovali a tím jsme soupeře před odchodem do kabin dokonale zaskočili. I v druhé půli jsme začali aktivně, ale již bez gólové radosti a ke konci zápasu jsme opět začali spíše bránit, čehož domácí využili ke vstřelení kontaktního gólu a v nastavených dvou minutách jsme se ještě strachovali o vítězství, protože domácí nás zatlačili před naší branku. Ale klukům se podařilo tlak domácích ubránit a mohli začít slavit zasloužené vítězství, ke kterému nám pogratuloval i trenér domácích, který ocenil výborný výkon našich kluků. Od nás si dnes kluci taky vyslechli jen slova chvály, protože to co dnes předvedli bylo přesně to co po nich chceme – zejména hrát po zemi, kombinovat, dostupování protihráčů, důraz v osobních soubojích. Takže velká pochvala pro celý tým, který se musel kvůli zranění obejít bez třech hráčů základní sestavy, ale i hráčům, kteří ne vždy odehrají velký počet minut, kteří dnes také předvedli velmi pěkný výkon. V neděli nás čeká další těžký soupeř, druhý tým tabulky z Desné, výkop v 9:30 hod. Tak nám přijďte fandit!

góly a asistence: Šauer (Vičan), Vičan (Šauer)

sestava: Diviš, Seidl, Vičan, Kašpar, Kliment, Myška, Procházka D., Mach K., Valeš, Šauer, Romanovský, Nýdrle, Fanta, Procházka J.

trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk

ved.mužstva: Fanta Karel

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (4 hlasování, průměrné hodnocení: 80,00%)