U15 – FC Nový Bor : FK Železný Brod 4:4 (2:2)

Dnes jsme na našem hřišti přivítali tým ze Železného Brodu, který je na tom v tabulce stejně jako my a tak se dala očekávat vyrovnaná bitva. Zápas začal z naší strany jako obvykle a během prvních deseti minut jsme soupeře zavřeli na jeho půlce, ale nevyužili jsme ani jednu z vytvořených šancí. A tak následoval trest, když v následujících třech minutách soupeř využil své šance a dostal se do vedení 2:0. Naši hráči se ale rychle oklepali a ještě do konce první půle vyrovnali na 2:2. V druhém poločasu se hrál oboustraně vyrovnaný fotbal, ale naši kluci zvyšovali tempo a více se tlačili před hostujícího gólmana. Odměnou nám bylo vstřelení dvou gólů a stav 4:2 pro nás. Pak jsme se ale nesmyslně začali bát o výsledek, přestali jsme hrát aktivně a soupeř nás opět trestal. Když pět minut před koncem snížil a z poslední akce zápasu, kdy zahrával trestný kop vyrovnal. Kluci ale opět podali velice slušný výkon, ztráta bodů z poslední vteřiny zápasu určitě mrzí, což i někteří kluci obrečeli, ale výsledek asi zasloužený, protože nutno respektovat i sílu soupeře. V příštím týdnu nás čeká další těžký zápas, protože zavítáme na hřiště třetího týmu tabulky – SK Semily.

góly a asistence: Vičan 2 (Šauer, Feuereisl), Feuereisl (Romanovský), Šauer (Vičan)

sestava: Diviš, Seidl, Vičan, Kašpar, Myška, Procházka D., Procházka J., Mach V., Mach K., Šauer, Fanta, Nýdrle, Valeš, Feuereisl, Kliment, Romanovský

trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk

ved.mužstva: Fanta Karel

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (4 hlasování, průměrné hodnocení: 85,00%)