U13 „A“ – SK Studenec : FC Nový Bor 6:3 (2:2)

Na dnešní zápas ve Studenci budeme chtít asi co nejdříve zapomenout. Od začátku jsme měli více ze hry, ale dát více gólů pro nás dnes byl nadlidský úkol (bohužel jako téměř v každém zápase). Naši hráči dnes pálili těsně vedle nebo do míst kde stál domácí gólman a soupeř nás trestal z ojedinělých útoků. V druhé půli jsme se snažili o vstřelení branky ještě více a tím nechali soupeři více možností proklouznout do našeho vápna a dovolit mu skórovat. Nebyla to dnes sice žádná velká podívaná, chtěli bychom aby naši hráči předváděli daleko lepší fotbal než si pomáhat nakopávanými míči dopředu bez kvalitní mezihry, ale i tak jsme měli domácí přehrát a odvézt si nějaké body.

góly: Beneš D. 2, Majerech

sestava: Pánek, Beneš D., Beneš J., Fanta, Pěnička, Jankovský, Brož, Majerech, Procházka J., Beránek

trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk

ved.mužstva: Fanta Karel

Zahájit konverzaci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *