TJ Jiskra MODRÁ/HROBCE : FC NOVÝ BOR 0:3 (0:3)

Letní příprava 2018

Letní příprava pomalu kráčí ke svému závěru. Dnes jsme původně měli hrát proti známému klubu Jílové u Děčína. Jenže tento soupeř postoupil do předkola poháru a tak jsme sehnali jiného soupeře a tím byl účastník přeboru Ústeckého kraje, sloučené kluby Jiskra Modrá/Hrobce. Zápas se hrál v Modré na velmi pěkném pažitu. Od první minuty jsme domácí zatlačili víc do obrany a postupně dobrou kombinací jsme si vypracovávali gólové šance. V 6. minutě dostal přesnou přihrávkou míč Částek, pohotově zpracoval a poslal nechytatelnou střelou míč do domácí branky – 0:1. I v dalších minutách jsme diktovali rytmus zápasu a připravovali si další příležitosti. Ve 25. minutě jsme vyhráli souboj o míč v domácím vápně a zakončili jsme střelou k tyči – 0:2. Domácí se občas dostali také na naší polovinu a zkoušeli zakončit, v tom jim ale vždy pokazil radost náš gólman Blumentritt. Ve 42. minutě dostal dlouhou přihrávkou míč za domácí obranu Stromecký a když si poradil i s brankářem byl stav 0:3. Do druhého poločasu trenér Broschinský provedl několik střídání a naše útočné tažení pokračovalo, připravili jsme si další řadu šancí a zakončovali i střelbou. Domácí gólman už další gól nepustil a také v naší brance střídající Szabo byl plně úspěšný. Tím skončil zápas 0:3 pro naše zelenobílé barvy. Vlastně jsme konečně porazili Hrobce, když jsme s nimi v divizi dvakrát prohráli.

góly : – Částek, Nosek, Stromecký

Sestava: Blumentritt, Szabo, Broschinský, Kubeš, Částek, Havel, Stromecký, Hruška, Devátý, Šimůnek, Kramer, Ouzký, Nosek

Trenér: Broschinský J.st.