Sestava: Brodský Oliver, Bret Matěj, Kašpar Ondřej, Vojáček Michal, Košťák Jakub, Šešina Jan, Stehlík Petr, Pokorný Lukáš, Stejskal Samuel
Naše sestava nebyla kompletni a pro absenci Janačíka a Uhlíře se po delší době postavil do branky Brodský.První zápas jsme hráli proti „B“ týmu domácích. Od začátku zápasu jsme měli jasnou herní převahu,jen se nedařilo jí vyjádřit gólově,ale bylo jen otázkou času,kdy to tam začne padat.Soupeř stačil odolávat našemu tlaku jen do 5. minuty. Po naší první brance se hra uklidnila a skóre narůstalo v náš prospěch až na 0:6. Ve druhém poločase jsme zabrali ještě více a soupeř již nestačil pokrývat naše výborně kombinující hráče.Kluci si s chutí zastříleli a sympatický tým domácích porazili 0:15.
Ve druhém zápase s „A“ týmem domácích to bylo o poznání těžší. Hra byla vyrovnaná,ale houževnatý soupeř šel do vedení 1:0.Kluci to nevzdali a po přesně načasované přihrávce Breta srovnal Šešina na 1:1.Potom však kluci trošku zazmatkovali a dostali jsme dva zbytečné góly,poločas skončil 3:1 pro soupeře. Ve druhé půli jsme byli lepším týmem, domácí jsme tlačili k jejich brance,kluci bojovali a po pěkné akci Breta ,který opět našel přihrávkou Šešinu jsme snížili na 3:2.Vyrovnání přišlo po pěkné rozehrávce, když brankař Brodský našel přihrávkou za obranu Košťáka a ten srovnal na 3:3. V této fázi utkání jsme byli lepším týmem a měli ještě několik slibných šancí,které se však nepodařilo proměnit. V závěru utkání jsme nakonec ještě inkasovali,když po nepovedeném odkopu soupeř skóroval a strhl tak vítězství na svou stranu.
Všechny kluky musím dnes za oba zápasy pochválit,bojovali a hráli fotbal,ze kterého měli „všichni“ radost.
Branky: Košťák 5x, Bret 4x, Šešina 4x, Stehlík 2x, Vojáček 2x, Pokorný 1x
Asistence: Bret 3x, Šešina 3x, Brodský 2x, Košťák 1x, Kašpar 1x,Pokorný 1x, Stehlík 1x
Trenér: Bret Petr
Asistent: Kašpar Jan
Vedoucí: Uhlíř Milan
