Na dnešní zápas jsme získali z Varnsdorfu hráče na doplnění kádru hlavně z dorostu M.Lorence,Joela Mponga,P.Hauera.Mimo jmenované ještě Červeňáka.Z našich,ale ještě stále neuzdravený Stromecký. Zápas jsme začali hodně zakřiknutě a to hrálo do not domácím,kteří z prvních dvaceti minut měli hodně často na svých kopačkách i ve své moci.Proto se hrálo stále na naší polovině.Divákům se zdálo,že je to otázka času,kdy padne gól,ale hodně se mýlili.V naší brance nečaroval,ale kraloval D.Blumentritt.V 15.minutě si řekl o žlutou kartu opět zbytečně Kaňkovský.Jak to ve fotbale chodí kolem 20.minuty jejich převaha skončila a přišly i naše šance.Hlavně v bránění jsme našli organizaci hry.Ve 26.minutě jsme zaútočili a po střele na těžkém terénu,který byl hlavně ve vápně blátivý Červeňáka máme výhodu rohového kopu.Ale nic víc. Domácí vysocí zadáci nám noc nedovolí.Ve 31.minutě viděl také žlutou kartu Třešňák.Ve 33.minutě řeší k naší spokojenosti střelu Blumentritt. Pak se to stalo.Hrajeme na polovině domácích kousek od vápna.Domácí srážejí míč do autu.Štálík vhazuje míč do hry,ale nepřesně.Domácí hned posílají míč do předu, ale naše rozhozená obra to nestihla a také brankář už byl na střelu krátký a prohráváme 1:0.Najednou také rozhodčí vidí víc špatných zákrok našich,než domácích hráčů.Navíc ukončil poločas o jednu minutu dříve,když jsme se snažili přidat na větším herním úsilí. Druhý poločas začínáme s větším elánem i odvážněji při hře dopředu.To jsme domácím včetně diváků předvedli v 51.minutě.Broschnský po obehrání hráče soupeře posílá přesný centr před branku a tam je také na správném místě Lebruška,který hlavou srovnává na 1:1! Naše radost netrvá dlouho.Asi za jednu minutu později prohrál souboj o míč Kaňkovský a domácí využili výhody boje ve vápně a také zakončil Pyšek na 2:1. No nedá se nic dělat bojujeme dál,ale opět přichází přísnější metr na hru našich hráčů z pohledu rozhodčího a tak když se zdá,že ještě máme šanci nás něco zastavuje? Přicházejí i střídání na naší straně Červeňáka nahrazuje Dostál a Lorence Hauer.Poslední minuty zápasu vrháme vše na vyrovnání. V nastaveném čase se hraje na půlce domácích i na naší a při jednom přerušení hry se ozval Demke s tím co to pískáš a i v době,když už měl žlutou kartu a to byla asi dobrá záminka pro hlavního rozhodčí k tomu,aby nás definitivně zastavil.Tak přišla červená karta a záhy konec zápasu!
Nedá se nic dělat nemáme ani bod a a tak se bude bojovat dál o co nejlepčí podzimní umístění.
Sestava :Blumentritt,Broschinský,Kaňkovský,Demke,Štálík,Kubeš,Lorenc,Třešňák,Mpong,Lebruška,Červeňák,-Dostál,Hauer,
tr.Kubáň, asi Szabo, ved.Blumnetitt, manžer Obrovský J.-ml.
Góly: 35. Nádeníček 1:0, 52.Pyšek — 51. 1:1 Lebruška
žl.k.: 3 -ž.k .: 5
* č.k.: 90. Demke
diváků : 60
rozhodčí : Vojtěch L.
V sobotu 26.října 2013 hostíme na našem hřišti Sl. VYŠEHRAD ,je na prvním místě v tabulce!
ZAČATEK je už v 14.3o
