Pro nás se v poslední době situace velice zdramatizovala a dostali jsme se do skupiny mužstev v boji o záchranu a ta skupina je velice rozšířená a platí to pro kluby od 7.místa až po 16.příčku.Proto od dnešního dne platí,že kdo bude mít 37.bodů je zachráněný na druhé straně nemusí stačit k záchraně ani 35.b.Do konce soutěže jsou poslední tři kola.Dvakrát hrajeme doma a poslední zápas na hřišti TJ Litol.Na dnešní zápas nás přijeli posílit nominovaní hráči z Varnsdorfu Vala,Ruszo,Prieložný. Na druhé straně nám i v tomto zápase chyběl ještě nedoléčený L.Demke a také omluvený Semík.V dnešním zápase ještě chyběl Broschinský,kterému vystavila stopku červená karta v minulém zápase na jedno utkání. Domácí hráči začali utkání velice nadšeně a nám nezbývalo se soustředěně bránit.Ve 2.minutě domácí zahrávali rohový kop a těch bylo během prvních dvaceti minut nepočítaných.Přesto jsme domácí hře odolávali.Zejména díky opět výborným zákrokům D.Blumentritta v naší brance.Ve 12.minutě se nám také podařilo dobře rozehranou fotbalovou akci domácích chytit do ofsajdové pasti.Nejvíc zlobil naší obranu domácí hráč Ansuma Musa. Vlastní bratr našeho známého hráče Ali Osumanu.Pak jsme mále domácí zaskočili pohotovou střelou z dálky Třešňáka,který si všiml,že domácí gólman je daleko z branky a skoro z půlky to napálil na domácí branku.Bohužel o několik metrů minul.Pak domácí opět přidali a bombou zabušili na tyč naší branky a pár minut později ještě roztřepali horní konstrukcí naší branky. Ale to ptřebné se jim podařilo ve 37.minutě.Blumentritt nejprve pohotovu střelu vyrazil,ale dobíhající Ansuma skoro z brankové čáry dorazil do sítě 1:0. I když to do této doby vypadalo,že jsme mohli dostat snad šest gólu přišla po bojovnosti našich šance a hodně gólová.Po spolupráci se dostal míč do moci Třešňáka.Ten velice fotbalově obelstil prvního bránícího hráče pak i dalšího,ale i když se následně dostal proti brankáři stačil zakončit.Střela byla tečovaná a do sítě nedoletěla. To byla škoda,určitě by senám do druhého poločasu vyrovnání hodilo. Ve druhém poločase už domácí nebyli tak aktivní a na naší straně ubývala přesnost.To stále více vyhovovalo domácím,kteří udržovali hru na naší polovině a v 75.minutě jsme zahráli rukou ve vápně a byla z toho rozhodčím nařízená penalta.Domácí Mareček jí bezpečně proměnil na 2:0. Jak se později ukázalo bylo to také poslední gól toho zápasu.V našich řadách se od 75.minuty třikrát střídalo.Pollach nahradil Kopeckého,Lebrušku,Bango a ještě přišel na hřiště Dostál. Tak jsme ve dvou zápasech za sebou nedali ani jeden gól a od Úval jsme nezískali ani jeden bod. Proto pro nás budou hodně důležité poslední zápasy a z nich výsledky.Určitě uděláme vše pro zachování divize v Novém Boru pro další ročník a věříme,že nám v tom pomůže i družební FK Varnsdorf a také naši věrní fandové! Proto vás zveme na závěrečné zápasy tohoto ročníku.
góly: 37.Ansuma, 75. Macháček z penalty-
žl.k.: 1:4
diváků: 240
rozhodčí: Kříž J.
Sestava : Blumentritt,Kopecký,Lebruška,Vala,Prieložný,Kubeš,Vicyorien,Stromecký, Ruszo,Třešňák,Kaňkovský, tr.Kubáň,as.Szabo,ved.Blumentritt R.
