Výměna sportovců – „Bróša“ postoupil do semifinále!

V soutěži Výměna sportovců, kde fotbal reprezentuje náš Honza Broschinský, se bude zanedlouho konat semifinále, do kterého se Honza probojoval z duelu Mažoretky vs. Fotbal. V semifinále si „Bróša“ vyzkouší golf a jeho soupeřkou bude Kateřina Čermáková. Tak držíme palce a jsme zvědaví, jak se mu bude dařit s golfovou holí.

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (4 hlasování, průměrné hodnocení: 90,00%)
Loading...

U15 – FC Nový Bor : FK Varnsdorf 6:5 (5:2)

góly a asistence: Šauer 2 (Procházka), Mach V. 2 (Procházka, Kašpar), Diviš (Funke), Feuereisl (Fanta)

sestava: Haluška, Diviš, Mareš, Myška, Procházka, Feuereisl, Valeš, Fanta, Kliment, Mach K., Mach V., Šauer, Seidl, Funke, Nýdrle, Kašpar

trenér: Štercl David

ved.mužstva: Fanta Karel

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (2 hlasování, průměrné hodnocení: 80,00%)
Loading...

Muži: FC Nový Bor : Arsenal Č.Lípa 2:2 (2:1)

Po vynuceném přerušení zimní fotbalové přípravy se koncem května mohlo opět začít trénovat a také se naplánovaly přípravné zápasy. Celkem jich bylo pět a nám se v nich zrovna moc nedařilo. V Rumburku remíza 0:0. Následně zápas na domácím hřišti a debakl s Dobrovicemi – 1:11. Vzápětí středeční utkání s Juniorem Děčín a vítězství 9:2. V sobotu 20.6. docela nepříjemná porážka v Hrádku n.N. – 5:1. V kabině si to kluci vyříkali a se zdviženým prstem sami nad sebou nyní ve středu 24.6. nastoupili proti silnému mužstvu Arsenalu Česká Lípa, které přivedl na hřiště velice zkušený a prima člověk J. Štajner.

Nám se nicméně vstup do zápasu moc nepovedl a brzy, již ve 3. minutě jsme po chybě prohrávali 0:1. Arsenal se tak uklidnil a začal nám připravovat další nebezpečné situace. Kluci se herně srovnali a i na naší straně přišla nějaká ta šance. Ke střelbě si to připravil Třešňák (který k nám během volných přestupů přišel ze Cvikova), ale míč proletěl nad branku. Dobrou příležitost si kluci připravili v 16. minutě, Stromeckému ale střela nesedla. V dalším průběhu se už hra zcela vyrovnala. Ke konci prvního poločasu jsme získali rohový kop zásluhou Třešňáka. Kubešův centr našel L. Broschinského, který poslal míč hlavičkou k zadní tyči a je srovnáno 1:1. Ve 44. minutě fauloval nešťastně hráč Arsenalu Stromeckého ve vápně a rozhodčí Řeháček nařídil pokutový kop. Ten na sebe vzal L. Broschinský a mířil přesně a prudce. Vedení v utkání se tak přehouplo na naší stranu – 2:1!

Druhý poločas byl více v režii našeho mužstva. Několikrát jsme mohli i skórovat, ale chybělo více klidu anebo trpělivosti před zakončením. Ani soupeř nevynechal žádnou možnost ke zteči s naší obranou, ale v brance si velice dobře vedl náš gólman D. Blumentritt. V závěru zápasu se Arsenal hodně snažil o vyrovnání a zaměstnával naší obranu. V 90. minutě zápasu se to soupeři podařilo, když na prudkou střelu z chumlu hráčů gólman nestačil. Zároveň rozhodčí zápas ukončil.

Zápasu přihlíželo a fandilo fotbalu 140 diváků z toho řada z nich přijela z České Lípy. Hráči si dokázali, že bojovnost přináší ve fotbale dobré výsledky a dobrou náladu do týmu. Tímto zápasem jsme uzavřeli minulý fotbalový ročník 2019-2020. Vedení mužstva dává hráčům volno a kluci se sejdou k přípravě na fotbalový ročník 2020-2021 v pátek 10. července a hned 11.7.  nás čeká zápas ve Štětí!

góly: 40. a 44. L. Broschinský      

rozhodčí: Řeháček, diváků : 140

Sestava: Blumentritt, Šimoník, Devátý, L. Broschinský, Holubec, Krpata, Stromecký, Kubeš, Třešňák, Zlatníček, Sochor, Krátký, Kalenda, Horák, J. Broschinský ml.

trenér: J. Broschinský st.

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (11 hlasování, průměrné hodnocení: 83,64%)
Loading...

Turnaj přípravek – Česká Lípa

Naše přípravka se v sobotu zúčastnila turnaje na hřišti českolipské Lokomotivy a přivezla krásné druhé místo. Oskar Vyskočil byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

sestava: Mikolandová, Mikolanda, Hořčička, Zifčák, Vyskočil, Drvota, Ležák

trenér: Zifčák Jarda

ved.mužstva: Mikolandová Žaneta


Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (5 hlasování, průměrné hodnocení: 96,00%)
Loading...

Muži: FK Hrádek n.N. : FC Nový Bor 5:1 (4:0)

Ke čtvrtému přípravnému zápasu jsme zavítali k soupeři do Hrádku n. N.. S tímto soupeřem jsme začínali loni na podzim mistrovskou soutěž KP naším vítězstvím 6:1. V současné době v našem fotbalovém táboře na tréninky dochází kolem 15 až 18 hráčů, kteří byli pozváni do přípravy. Dnes nás bylo 14, několik omluvených pro zranění. Před dnešním zápasem jsme odehráli již tři zápasy, s ne zrovna z dobrými výsledky: jedna remíza, pak směšná prohra s Dobrovicemi, za kterou se řada hráčů až stydí a jedno vítězství nad Juniorem Děčín, tým z I.B třídy. Mužstvo šlo do zápasu proti domácím, kteří jsou a budou i naším soupeřem v KP nového ročníku 2020-2021. Ač tentokrát přátelák, domácí nám měli co oplácet. Hřiště bylo po nočním dešti plné vody a tak to hráčům dost klouzalo.

Zápas jsme nezačali špatně, ale ve druhé minutě domácí po rohovém kopu poslali vysoký centr za zadní tyč. Pro nás tam byli dva nehlídaní hráči a další přihrávka před branku, hlavička a prohráváme 1:0. Postupem času jsme hru vyrovnali a dokonce jsme i získávali převahu. Vytvářeli jsme si šance, po dobré akci střela L. Broschinského šla nad branku, pak přestřelil Stromecký. Podařilo se nám díky Stromeckému vyrovnat na 1:1. Ovšem v závěru poločasu jsme jako celé mužstvo propadli v bránění a domácí nás trestali. Během čtyř minut jsme inkasovali tři góly a na poločasovou poradu jsme šli za stavu 4:1. Do druhého poločasu jsme šli s ambicí nepříznivou bilanci změnit, nakonec ale z našeho tlaku nic nebylo a tak opět domácí potrestali naší nezodpovědnost v obraně gólem na 5:1. O osudu zápasu bylo rozhodnuto.

Náš současný fotbal má řadu nedostatků, ale říká se, že v přípravě se má prohrávat, aby se odhalily nedostatky. Pro trenéra i hráče to znamená opravdu hodně práce!

Sestava: Blumentritt, Skočdopole, J.Broschinský ml., L.Broschinský, Holubec, Šimoník, Devátý, Vacek, Kubeš, Krpata, Krátký, Zlatníček, Třešňák, Stromecký

Trenér: Jan Broschinský st.

Ve středu 24. června 2020 v 18:00 hostíme ARSENAL Česká Lípa.

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (4 hlasování, průměrné hodnocení: 50,00%)
Loading...

U15 – FC Nový Bor : FK Česká Kamenice 11:0 (6:0)

góly a asistence: Mareš 3 (Šauer, Funke), Vičan 2 (Šauer), Šauer 2 (Vičan), Valeš (Diviš), Diviš, Funke, Feuereisl (Vičan)

sestava: Haluška, Diviš, Mareš, Myška, Procházka, Feuereisl, Valeš, Fanta, Kliment, Mach K., Mach V., Šauer, Seidl, Vičan, Funke, Nýdrle

trenér: Štercl David

ved.mužstva: Fanta Karel

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (3 hlasování, průměrné hodnocení: 66,67%)
Loading...