Muži – TJ Doksy : FC Nový Bor 1:0 (1:0)

V období plných vládních nařízení a opatření proti epidemii se hrál v sobotu fotbal bez diváků. Trenér postrádal na tento duel dva hráče A.Dlouhého a L.Zlatníčka – oba útočníci. Mimo zmíněné věci, navíc deštivé počasí. Aktéři zápasu začali opatrně. Docela se nám dařil úvod zápasu a držení míče bylo na naší straně. V 6.minutě máme výhodu rohového kopu. Rohových kopů přibývalo v náš prospěch, ale to bylo všechno. A jinak tomu nebylo ve 23.minutě. Ve třech jsme prošli s míčem až k vápnu, ale střela skončila vedle. Ve 28.minutě Třešňák s míčem u nohy prošel přes dva domácí hráče, zakončit nebezpečně se mu ale nepodařilo. Velmi zajímavá akce se podařila Stromeckému, který prošel za obranu domácích a zakončil střelou do brankáře, ale ani dorážka nebyla úspěšná. Domácím se podařila také dobrá akce, když z levé strany poslal střelu domácí hráč, ale mířil vedle. Ve 36.minutě jsme přehráli domácí v obraně a do velmi dobré šance se dostal Stromecký. Pálí,ale do brankáře a ni dorážka se do branky nevešla. Hlavní událost prvního poločasu  se stala ve 39.minutě, domácí podařený útok jsme zastavili dost daleko od branky. Následný centr z trestného kopu proletěl  vápnem, kde ani video není zcela průkazné, kdo vlastně fauloval (Broschinský, Stromecký a nebo kdo). Rozhodčí ukázal na penaltu a tu domácí Kouba proměnil nakonec ve vítězný gól – 1:0! Ve druhém poločase jsme hodně bojovali o vyrovnání. S těžkým terénem a ubýváním sil ubývalo  možná i štěstí. Domácí výsledek už uhájili i když naším barvám upřel rozhodčí pár minut po nastavení času zápasu.

gól: 43. Kouba (pen.)

ž.k.: 2:3, rozhodčí: Bahník Martin

sestava: Blumentritt, Devátý, Broschinský L., Šimoník, Stromecký (70. Sochor), Novák P. (82. Šešina), Kubeš, Novák M., Třešňák, Broschinský J.ml., Skočdopole

trenér: Broschinský J.st.

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (2 hlasování, průměrné hodnocení: 30,00%)