TJ Doksy : FC Nový Bor 1:0 (1:0)

Po úspěšných domácích zápasech, remízou venku a opět doma vítězství nad Chrastavou, nás vedlo k odpovědnosti hrát pozorně. Jenže domácím patřily první tři minuty, pak jsme sice zabrali a hráli do domácího vápna, ale v 6. minutě přišel domácí útok a také problémy. Všemožně se snažil Adam Holubec zastavit pronikajícího domácího hráče a když se to podařilo bylo to ohodnoceno rozhodčím jako faul a po protestech dokonce červenou kartou. Holubec poslušně odchází mimo hřiště a náš celek jde do oslabení. Trenér reaguje změnou v útoku a posiluje střed tím, že stahuje útočníka Zlatníčka a na hřiště posílá Skočdopoleho. Kluci bojují dál a dokonce se nám podařilo zaútočit. Ve 22. minutě byl další úspěšný útok a tentokrát faul na našeho hráče ve vápně. Rozhodčí ukazuje na penaltu. V takových situacích si vždy věděl rady Ondra Vacek. Také tentokrát si bere míč a připravuje se k exekuci pokutového kopu. Těžko říct co bylo špatně, krátký rozběh, rychlé provedení a nebo si všiml, že brankář vystihl stranu. Prostě míč šel vedle branky. Škoda, vedení by bylo pro nás určitou výhodou. Domácím to zvedlo sebevědomí a postupně se uklidnili, což jim vyneslo branku z kopačky Kouby ve 32. minutě – 1:0. Kluci herně nepropadli a bojovali o vyrovnání. Blížil se poločas zápasu a k dobré akci vyrazil Krpata, prošel do vápna, kde jej domácí obrana ve třech zastavila. Nebylo to ovšem ještě všechno. Ve 43. minutě obdobně zaútočil Stromecký, podařilo se mu také zakončit pěknou střelou, ale míč letěl nad branku.

Druhý poločas začínáme další útočnou akcí, kterou vede Vacek, ale také jeho střela se do branky nevešla. Domácí hráli víc nátlakový fotbal a naší kluci pracovali na odvetě. Při tom domácí brankář se dost vysouval od branky do prostoru hřiště. Z naší strany bylo pár střel z dálky, ale chyběl jim správný směr do branky. V naší bráně byla opora v podobě brankáře Ticháčka, který se předvedl několika dobrými zákroky. V 66. minutě měl blízko k vyrovnání bojující Vacek, dnes mu ale ke gólu asi chybělo i více štěstí. Čím více se blížil závěr utkání, tím víc naší hráči útočili a opět k tomu chybělo, jen trefovat zařízení, jak říkal slavný trenér Pepík Hnátek. Nutno přiznat, že jsme také domácím dávali víc prostoru pro  nebezpečné protiútoky. Měli je dobře rozjeté, ale buď jim chyběl klid nebo přesnost. Jeden trestný kop z naší levé strany, který provedl L. Broschinský jen o maličko minul horní roh domácí branky. Pak střídáme, ze hřiště jde hodně vyčerpaný Skočdopole, na jeho místo Havel. Havel se po minutě na hřišti dostal po pravé straně do vápna a zakončil dobrou střelou, ale domácí gólman si s ní poradil. V konečném závěru se ještě zapojil do útoku, ke standartní akci (roh), i náš bránkář Ticháček a byl to on, kdo pálil zvoleje, ale bohužel míč letěl nad branku i tak Ticháček sklidil potlesk od našich diváků. A po skončení zápasu, který vzápětí rozhodčí odpískal sklidili naši hráči potlesk naší divácké enklávy, která byla hodně početná. Hráči si to zasloužili! I skoro v celozápasovém oslabení, byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem.

Po dnešních zápasech 9. kola jsme jsme v tabulce klesli na 6. místo.

Za týden v sobotu 12. října 2019 v 15.30 hodin u nás nastoupí v dalším již 10. kole KP-LKFS, tým SK SEDMIHORKY !

gól: 32. Kouba

ž.k.: 3:2, č.k.: 6. Holubec (N.Bor), diváků: 120, rozhodčí: Vrtal Bohumil

sestava: Ticháček, Devátý, Broschinský L., Janů, Kubeš, Krpata, Vacek, Stromecký, Holubec, Zlatníček (7. Skočdopole), Novák

připraveni ještě byli: Kaiser, Šimoník, Kalenda, D.Blumentritt

trenér: Broschinský J.st.

asistent: Broschinský J.ml.

ved.mužstva: Blumentritt R.

masér: Novotný

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (11 hlasování, průměrné hodnocení: 50,91%)
Loading...