U13″A“ – FK Železný Brod : FC Nový Bor 5:2

Lídr soutěže ze Železného Brodu nás ve středu přivítal na domácím hřišti a hráči domácích pravděpodobně očekávali snadnou výhru. Opak byl ale pravdou. Domácí šli sice ve 14.minutě do vedení, ale ještě do konce poločasu se nám povedlo obrátit skóre v náš prospěch a do kabin jsme šli za stavu 2:1 pro nás. Nutno dodat že se téměř celý zápas odehrál na naší polovině, domácí si vytvořili velké množství šancí, ale dobrým výkonem se opět blýskl náš gólman Dan Beneš a tím nám dával šanci na dobrý výsledek. V druhém poločase nám už docházeli síly a soupeři se podařilo zápas zaslouženě otočit ve svůj prospěch, ale i tak chválím kluky za nasazení se kterým zápas odehráli. V sobotu v posledním zápase přivítáme Hrádek n.N.

góly: Jankovský, Majerech

sestava: Beneš Dan, Beneš Jan, Pěnička, Jankovský, Brož, Majerech , Beránek, Procházka J., Fanta

trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk

ved.mužstva: Fanta Karel