určitě neudělali ani v tom druhém, jsme byli zvědavý jestli na to dokážou
navázat i v dalším zápase. A můžeme říct že ano. V prvním poločase
kluci nepodali špatný výkon, ale jako vždy ztroskotali na neproměňování
šancí, a proto jsme šli do kabin za nepříznivého stavu 0:4. V
druhém poločase se opět projevila větší kvalita soupeře, kterému se
dařilo navyšovat skóre. Svým přístupem,
hlavně v prvním poločase kluci ukázali, že si přece jen můžou se
soupeřem zahrát fotbal, a až se jim začne dařit proměňovat šance, tak se jim zvedne sebevědomí a výsledky budou příznivější.
