Kalendář UMT

Ceník UMT
2 Hodiny celé hřiště 1400,- Kč
1/2 hřiště 700,- Kč
1x Kabina 200,- Kč
Osvětlení 300,- Kč
Objednávky a info o platbě Obrovský Jiří 607 711 528, j.obrovsky@seznam.cz
Objednávky
Štercl David 607 654 114, info@fcnovybor.cz
Leden 2020 Únor 2020 Březen 2020
Leden 2020
1.1. středa
2.1. čtvrtek
3.1. pátek
4.1. sobota
5.1. neděle
6.1. pondělí
7.1. úterý
8.1. středa 18:00 19:30 trénink muži
9.1. čtvrtek
10.1. pátek 18:00 19:30 trénink muži
11.1. sobota
12.1. neděle
13.1. pondělí
14.1. úterý 18:00 19:30 trénink muži
15.1. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
18:00 19:30 trénink muži
16.1. čtvrtek
17.1. pátek 16:30 18:00 trénink ml.žáci
16:30 18:00 trénink st.žáci
18:00 19:30 trénink muži
18.1. sobota
19.1. neděle
20.1. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
21.1. úterý 18:00 19:30 trénink muži
22.1. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
18:00 19:30 trénink muži
23.1. čtvrtek
24.1. pátek 16:30 18:00 trénink ml.žáci
16:30 18:00 trénink st.žáci
18:00 19:30 trénink muži
25.1. sobota 11:00 15:00 Pohár OFS OFS Č.Lípa
26.1. neděle
27.1. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
28.1. úterý 18:00 19:30 trénink muži
29.1. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
30.1. čtvrtek
31.1. pátek 16:00 17:30 trénink st.žáci
16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
Únor 2020
1.2. sobota 9:00 11:00 N.Bor : Duchcov ml.přípr.
11:00 13:00 N.Bor : Děčín ml.žáci
13:00 15:00 N.Bor : Kosmonosy muži
15:00 17:00 N.Bor : LOKO Č.L. dorost
2.2. neděle 11:00 15:00 Pohár OFS OFS Č.Lípa
3.2. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
4.2. úterý 18:00 19:30 trénink muži
5.2. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
6.2. čtvrtek
7.2. pátek 16:00 17:30 trénink st.žáci
16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
8.2. sobota 11:00 13:00 N.Bor : Lovosice muži
    13:00 17:00 Pohár OFS OFS Č.Lípa
9.2. neděle 11:00 13:00 N.Bor : Ruprechtice st.žáci
    13:00 15:00 N.Bor : Ruprechtice ml.žáci
    15:00 17:00 N.Bor : Benešov n.P. dorost
10.2. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
11.2. úterý 18:00 19:30 trénink muži
12.2. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18.00 19:30 trénink muži
13.2. čtvrtek 17:00 19:00 N.Bor : Varnsdorf st.žáci
14.2. pátek 16:00 17:30 trénink st.žáci
16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
15.2. sobota 11:00 13:00 N.Bor : Litoměřicko muži
16.2. neděle 11:00 13:00 N.Bor : Jablonné/ Cvikov ml.žáci
17.2. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18.2. úterý 16:30 18:00 N.Bor : Děčín st.žáci
18:00 19:30 trénink muži
19.2. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18.00 19:30 trénink muži
20.2. čtvrtek
21.2. pátek 16:00 17:30 trénink st.žáci
16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
22.2. sobota 9:00 11:00 trénink, mládež Bukovany
11:00 13:00 N.Bor : Dobrovice muži
13:00 15:00 přátelské utkání Cvikov
15:00 17:00 N.Bor : Turnov dorost
23.2. neděle 9:00 11:00 trénink, mládež Bukovany
11:00 13:00 N.Bor : Ruprechtice st.žáci
13:00 17:00 Pohár OFS OFS Č.Lípa
24.2. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
25.2. úterý 18:00 19:30 trénink muži
26.2. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
27.2. čtvrtek 10:00 12:00 trénink – 1/2 hřiště Viktoria Radim
16:30 18:00 N.Bor : Štětí st.žáci
28.2. pátek 10:00 12:00 trénink – 1/2 hřiště Viktoria Radim
16:00 17:30 trénink st.žáci
16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
29.2. sobota 11:00 13:00 N.Bor : Jílové muži
Březen 2020
1.3.
neděle
11:00 13:00 přátelské utkání ml.žáci
13:00 15:00 přátelské utkání Doksy B
15:00 17:00 N.Bor : Č.Kamenice dorost
2.3. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
3.3. úterý 17:00 18:30 trénink st.žáci
18:00 19:30 trénink muži
4.3. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
5.3. čtvrtek 17:00 18:30 N.Bor : Mimoň st.žáci
6.3. pátek 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
7.3. sobota 11:00 13:00 N.Bor : Vaňov dorost
8.3. neděle 15:00 17:00 N.Bor : Neštěmice st.žáci
9.3. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
10.3. úterý 17:00 18:30 trénink st.žáci
18:00 19:30 trénink muži
11.3. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19.30 trénink muži
12.3. čtvrtek 17:00 18:30 trénink st.žáci
13.3. pátek 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
14.3. sobota 11:00 13:00 N.Bor : Šluknov dorost
15.3. neděle 13:00 15:00 přátelské utkání Doksy B
16.3. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
17.3. úterý 17:00 18:30 trénink st.žáci
18:00 19:30 trénink muži
18.3. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
19.3. čtvrtek 17:00 18:30 N.Bor : Arsenal Č.L. st.žáci
20.3. pátek 16:30 18.00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
21.3. sobota 11:00 13:00 N.Bor : Šluknov dorost
22.3. neděle 11:00 13:00 přátelské utkání ml.žáci
23.3. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
24.3. úterý 17:00 18:30 trénink st.žáci
18:00 19:30 trénink muži
25.3. středa 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
26.3. čtvrtek 17.00 18:30 trénink st.žáci
27.3. pátek 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
18:00 19:30 trénink muži
28.3. sobota
29.3. neděle
30.3. pondělí 16:30 18:00 trénink ml.žáci
17:00 18:30 trénink dorost
31.3. úterý 17:00 18:30 trénink st.žáci
18:00 19:30 trénink muži